~Nedodávané a ukončená výroba

Fluke Networks OptiView Fiber Inspector - Prenosný video mikroskop

Netscout OptiView Fiber Inspector - Prenosný video mikroskop

Nečistota a prach sú nepriateľmi vysokorýchlostných dátových prenosov cez optické vlákno. Pretože dnešné aplikácie vyžadujú väčšiu priepustnosť a výkonnostné rezervy sú menšie než kedykoľvek predtým, je k bezporuchovému fungovaniu siete potrebné, aby všetky optické pripojenia boli čisté a bez nečistôt.

More details

Dostupnosť: Nedostupné
 
Informácie

Ušetrite čas strávený preverovaním vlákien
OptiView Fiber Inspector je prenosný video mikroskop, ktorý sa pripojí k USB portu OptiView Integrated Network Analyzéru. Umožňuje vám preverovať všetky typy zakončení vlákien v hardwarových zariadeniach a prepojovacích paneloch. Ušetrí vám čas vďaka tomu, že už nebudete potrebovať prístup k zadnej časti prepojovacích panelov, ani nebudete musieť rozobetať hardwarové zariadenia pred preverovaním. Jediné, čo potrebujete, je priložiť video sondu a môžete preveriť vlákno priamo na jeho mieste.

Znížte znečistenie a straty signálu v hardwarových zariadeniach
Zariadenia s optickými vláknami majú konektory vpredu, alebo vzadu. Konektory sa ťažko kontrolujú, pretože sú pripevnené v obale zariadení. Pokiaľ  zapojíme znečistenie JUMPER, dôjde k znečisteniu vnútra zakončení a to sa prejaví na strate signálu. OptiView Fiber Inspector znemožňuje znečistenie, pretože nikdy nedôjde k fyzickému kontaktu so zakončením.

Preverujte vlákna bezpečne, bez poranenia očí
OptiView Fiber Inspector obsahuje malú, ľahkú sondu, ktorá má v sebe trvanlivý zdroj svetla v podobe LED-ky, CCD video-kameru a konvertor NTSC na USB. Špička adaptéra sondy sa spojí s konektorom a vysiela jasný a čistý obraz drobných úlomkov a nečistôt do obrazovky OptiView Analyzéra. Teraz sa môžete pozrieť na zakončenie END-FACE vlákna bez toho aby ste sa museli pozrieť do vlákna, čo odstraňuje možnosť, že by vás svetlo lasera zasiahlo do oka.

Príslušenstvo

    30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

    Porovnať 0