Ak sa vam text nezobrazuje korektne mozete kliknut sem


Novinky portálu pre profesionálov z oblasti presného merania.


   
Pre každého niečo - Naučte sa vetrať: 
Ultratenky

Naučte sa vetrať v zime, ušetríte.

Neexistuje zázračný prostriedok či návod ako sa naraz zbaviť vlhkosti, dá sa to však pravidelným vetraním. Vetrať treba inak v zime a inak v lete.
Prečítajte si viac.

 
   
Vetraci

Vetrací teplomer s vlhkomerom vám povie kedy okno otvoriť a kedy ho zavrieť.

Presný švajčiarsky senzor a zobrazenie návrhov na vetranie - ukáže vám kedy treba okno otvoriť alebo zavrieť, porovnáva vonkajšie a vnútorné podmienky a zobrazuje odporúčania ak by otvorenie alebo zatvorenie okna zlepšilo vnútornú klímu, bezdrôtové snímanie vonkajšej teploty a vlhkosti do 100m, zobrazenie vnútornej teploty a vlhkosti, farebné označenie zóny pohodlia (pohody) a zdravej klímy.

 
   
Len pre profesionálov: 
Termoskop VT04

Vyhľadávanie rosného bodu, vlhkosti, potenciálne plesnivých miest.
Prístroje a zariadenia na profesionálne použitie.

Rosný bod je teplota vzduchu pri ktorej je najviac nasýtený – napitý vodnou parou. Pri nižšej teplote ako je rosný bod sa vodné pary začínajú zrážať – kondenzovať. A to je najlepšie hniezdočko kde sa usadia spóry plesní.

 
   
PicoscopeOsciloskop už len v počítači, porovnanie PC osciloskopov pico Technology (picotech), niektoré modely obsahujú zabudovaný generátor signálu (AWG). Program Picoscope 6 v cene zariadenia. Sú priložené aj knižnice a ukážky programovania na vývoj vlastného riešenia. 
   
Šrotovnééé: 
ScanTemp 485Šrotovné na bezkontaktné teplomery od TFA
Ak s objednávkou zašlete aj starý teplomer (v akomkoľvek aj nefunkčnom stave, ľubovoľného výrobcu) dostanete zľavu 30% pri nákupe nového bezkontaktného (infračerveného) teplomera od výrobcu TFA. Presný infračervený teplomer ScanTenp 485 s dvomi laserovými zameriavacími lúčmi môžete mať tak za menej ako 70 EUR bez DPH.
 
   
Multimetre FlukeŠrotovné na multimetre od Fluke pokračuje
Ak s objednávkou zašlete aj starý multimeter (v akomkoľvek aj nefunkčnom stave, akejkoľvek značky) dostanete zľavu 30% pri nákupe nového ručného digitálneho multimetra Fluke.
Tu nájdete kompletný zoznam multimetrov čo sa dajú v rámci akcie nakúpiť
 
   
Vlhkomer na drevoTip pre kutila
Vlhkomer na palivové drevo
 
   
   
   
   

Porovnať 0