Polyamp PE60 series 30 - 70 W

Polyamp PE60 series 30 - 70 W

Na objednávku

Pre tento produkt nebola stanovená cena. Vyžiadajte si cenovú ponuku.

30 - 70 W DC/DC converter for mobile applications

PE60 series 30 - 70 W

PE60 is a compact DC/DC converter block with very wide input voltage range. Is intended for vehicles, forklift and train applications. Has two versions one for own self cooling the other via mounting on metallic structure. The connection is made by industrial grade screw connector. CE marked for all safety and relevant EMC demands for an apparatus type of unit.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Vítame Vás na nových stránkach Elso!

Pripravili sme si pre Vás malý darček, 15% zľavu na prvý nákup.
V pokladni jednoducho zadajte kód


WELCOME15


a z vašej prvej objednávky bude automaticky odpočítaná zľava vo výške 15% z celkovej sumy objednávky bez prepravných nákladov.

Kupón je platný pre prvý nákup na stránke elso.sk, jedno použitie na zákazníka. Kupón nieje možné kombinovať s už existujúcimi zľavami, zľavnenými produktmi, neplatí pre cenu dopravy. Kupón možno použiť na nákup produktov Fluke, Elma Instruments, Beha Amprobe a TFA Dostmann GmbH, nemožno ho použiť na nákup kalibračných a laboratórnych prístrojov, analyzátorov a inej profesionálnej techniky. Ale chcel som vám povedať, že ako ináč vám to mám povedať, ako som vám to povedal.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.