~Nedodávané a ukončená výroba

Fluke Networks DSP-FTA420S - DSP Fiber Test adaptér

Fluke Networks DSP-FTA420S - DSP Fiber Test adaptér

Vysokorýchlostné siete sa dostávajú stále viac do obytných priestorov, preto vám Fluke Networks poskytuje riešenie, ktoré uspokojí vaše potreby ohľadom testovania a certifikácie vlákien.

Stále častejšie sa inštalujú singlemódové a multimódové vlákna pre Gigabitový Ethernet. Tieto vysokorýchlostné siete používajú lasery, ako zdroje optického vysielania, čo predstavuje novú výzvu na certifikovanie a testovanie vlákien.

Káblový analyzátor DSP-4000 Series a správny Fiber Test adaptér sú presne tie pravé nástroje ktoré potrebujete na správne testovanie a certifikáciu všetkých typov vlákien. Tieto kompaktné adaptéry pridávajú analyzátoru schopnosti testovania a certifikácie automated dual-fiber, dual-wavelength, tým ho rýchlo premení na plno vybavenú optickú skúšačku.

S káblovými analyzátormi DSP Series a Fiber Test adaptérmi si môžete byť istý, že vlákno ktoré testujete odráža zdroj sieťového vysielania.

Testovanie a certifikácia všetkých druhov optických sietí nebolo nikdy jednoduchšie ako so skúšačkou káblov DSP Series a rodinou Fiber Test adaptérov.

More details

Dostupnosť: Nedostupné
 
Informácie

Všetky DSP Fiber Test adaptéry:

 • testujú dve vlákna a dve vlnové dĺžky súčasne
 • využívajú obsiahly software CableManager od Fluke Networks na správu výsledkov a generovanie reportov
 • umožňujú dvojsmerné testovanie na oboch testovacích vláknach a ukladajú výsledky pre oba smery do rovnakého záznamu
 • automaticky merajú dĺžku, propagation delay and loss
 • obsahujú vstavanú funkciu TALK, ktorá umožňuje komunikovať s osobou na opačnom koci vlákna
 • disponujú vlastnosťou FindFiber, ktorá vám umožňuje rýchlo nájsť užívateľa na oboch koncoch, lokalizovať signál z opačného konca vlákna
 • vďaka vlastnosti Monitor si pamätajú maximálnu a minimálnu priepustnosť pri teste
 • efektívne a presne testujú optické linky s ktorýmkoľvek zo štyroch hlavných SFF konektorov
 • sú navrhnuté, aby vydržali pády a iné tvrdé zaobchádzanie, ktorému môžu byť v teréne vystavené


Testovanie multimódu DSP-FTA420S

Vysoko automatizované testovanie dual-fiber

DSP-FTA420S jednoducho pripojte k DSP-4000 a potom testujte dve vlnové dĺžky zároveň, čo skracuje čas potrebný na certifikáciu. Jednoducho a presne meria pomocou svetelného zdroja LED stratu a dĺžku na multimódovom vlákne. Adaptér má rozšírený dynamický dosah na multimódových vlnových dĺžkach 850nm a 1300nm až na 5km.

FTA420S môžete tiež použiť na testovanie oboch vlákien v oboch smeroch a automaticky ukladať výsledky z oboch smeroch do jedného záznamu. Nebude potrebné testovať jeden koniec vlákna a potom bežať k druhému kôli preskúšaniu. Jednoducho detekujte zlé spojenia, bad splices, tight bends and crimps a straty výkonu.

Vlastnosť FindFiber vám šetrí čas, pretože umožňuje užívateľom na oboch koncoh rýchlo skontrolovať a lokalizovať signál z opačného konca. Cenný čas strávený pri hľadaní správneho end-to-end spojenia je minimalizovaný.

Použitím komplexného softwaru LinkWare môžete jednoducho ukladať všetky dáta o vláknach elektronicky kôli jednoduchej správe a generovaniu reportov.

Príslušenstvo

  30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

  Porovnať 0