~Nedodávané a ukončená výroba

Fluke Networks DSP-FTA430S - DSP Fiber Test adaptér

Fluke Networks DSP-FTA430S - DSP Fiber Test adaptér

Vysokorýchlostné siete sa dostávajú stále viac do obytných priestorov, preto vám Fluke Networks poskytuje riešenie, ktoré uspokojí vaše potreby ohľadom testovania a certifikácie vlákien.

Stále častejšie sa inštalujú singlemódové a multimódové vlákna pre Gigabitový Ethernet. Tieto vysokorýchlostné siete používajú lasery, ako zdroje optického vysielania, čo predstavuje novú výzvu na certifikovanie a testovanie vlákien.

Káblový analyzátor DSP-4000 Series a správny Fiber Test adaptér sú presne tie pravé nástroje ktoré potrebujete na správne testovanie a certifikáciu všetkých typov vlákien. Tieto kompaktné adaptéry pridávajú analyzátoru schopnosti testovania a certifikácie automated dual-fiber, dual-wavelength, tým ho rýchlo premení na plno vybavenú optickú skúšačku.

S káblovými analyzátormi DSP Series a Fiber Test adaptérmi si môžete byť istý, že vlákno ktoré testujete odráža zdroj sieťového vysielania.

Testovanie a certifikácia všetkých druhov optických sietí nebolo nikdy jednoduchšie ako so skúšačkou káblov DSP Series a rodinou Fiber Test adaptérov.

More details

Dostupnosť: Nedostupné
 
Informácie

Všetky DSP Fiber Test adaptéry:

 • testujú dve vlákna a dve vlnové dĺžky súčasne
 • využívajú obsiahly software CableManager od Fluke Networks na správu výsledkov a generovanie reportov
 • umožňujú dvojsmerné testovanie na oboch testovacích vláknach a ukladajú výsledky pre oba smery do rovnakého záznamu
 • automaticky merajú dĺžku, propagation delay and loss
 • obsahujú vstavanú funkciu TALK, ktorá umožňuje komunikovať s osobou na opačnom koci vlákna
 • disponujú vlastnosťou FindFiber, ktorá vám umožňuje rýchlo nájsť užívateľa na oboch koncoch, lokalizovať signál z opačného konca vlákna
 • vďaka vlastnosti Monitor si pamätajú maximálnu a minimálnu priepustnosť pri teste
 • efektívne a presne testujú optické linky s ktorýmkoľvek zo štyroch hlavných SFF konektorov
 • sú navrhnuté, aby vydržali pády a iné tvrdé zaobchádzanie, ktorému môžu byť v teréne vystavené


Testovanie singlemódu DSP-FTA430S

Pokiaľ ste pripravený pridať k svojim schopnostiam aj testovanie singlemódu, vyskúšajte DSP-FTA430S Fiber Test adaptér.

DSP-FTA430S poskytuje automatické testovanie strát dual-fiber (dual-fiber loss testing) a jeho certifikáciu pomocou Fabry-Perot (FP)
lasera na vlnových dĺžkach 1310nm a 1550nm. DSP-FTA430S používa rovnaký zdroj lasera ako sieťový hardware, preto poskytuje presné a nekompromisné výsledky testov.

Pripojte DSP-FTA430S k vášmu digitálnemu analyzátoru DSP-4000 a môžete merať dĺžku a automaticky prepočítavať odpovedajúci loss budged a reportovať PASS/FAIL rozdiely oproti štandardom. Už nikdy nebudete musieť testovať jeden koniec vlákna a potom bežať na druhý koniec kôli preskúšaniu. Jednoducho detekujte zlé pripojenia, bad splices, tight bends and crimps a straty výkonu. Merajte dĺžky optických liniek a porovnávajte výsledky s 1000Base LX a iným štandardom.

Naviac vám DSP-FTA430 umožní dvojsmerné testovanie na oboch testovaných vláknach a uloží výsledky pre oba smery do rovnakého záznamu. Použitím komplexného softwaru CableManager môžete jednoducho ukladať všetky dáta o vláknach elektronicky pre jednoduchú správu a generovanie reportov.

Príslušenstvo

  30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

  Porovnať 0