~Nedodávané a ukončená výroba

Fluke Networks DSP-FTA440S - DSP Fiber Test adaptér

Fluke Networks DSP-FTA440S - DSP Fiber Test adaptér

Vysokorýchlostné siete sa dostávajú stále viac do obytných priestorov, preto vám Fluke Networks poskytuje riešenie, ktoré uspokojí vaše potreby ohľadom testovania a certifikácie vlákien.

Stále častejšie sa inštalujú singlemódové a multimódové vlákna pre Gigabitový Ethernet. Tieto vysokorýchlostné siete používajú lasery, ako zdroje optického vysielania, čo predstavuje novú výzvu na certifikovanie a testovanie vlákien.

Káblový analyzátor DSP-4000 Series a správny Fiber Test adaptér sú presne tie pravé nástroje ktoré potrebujete na správne testovanie a certifikáciu všetkých typov vlákien. Tieto kompaktné adaptéry pridávajú analyzátoru schopnosti testovania a certifikácie automated dual-fiber, dual-wavelength, tým ho rýchlo premení na plno vybavenú optickú skúšačku.

S káblovými analyzátormi DSP Series a Fiber Test adaptérmi si môžete byť istý, že vlákno ktoré testujete odráža zdroj sieťového vysielania.

Testovanie a certifikácia všetkých druhov optických sietí nebolo nikdy jednoduchšie ako so skúšačkou káblov DSP Series a rodinou Fiber Test adaptérov.

More details

Dostupnosť: Nedostupné
 
Informácie

Všetky DSP Fiber Test adaptéry:

 • testujú dve vlákna a dve vlnové dĺžky súčasne
 • využívajú obsiahly software CableManager od Fluke Networks na správu výsledkov a generovanie reportov
 • umožňujú dvojsmerné testovanie na oboch testovacích vláknach a ukladajú výsledky pre oba smery do rovnakého záznamu
 • automaticky merajú dĺžku, propagation delay and loss
 • obsahujú vstavanú funkciu TALK, ktorá umožňuje komunikovať s osobou na opačnom koci vlákna
 • disponujú vlastnosťou FindFiber, ktorá vám umožňuje rýchlo nájsť užívateľa na oboch koncoch, lokalizovať signál z opačného konca vlákna
 • vďaka vlastnosti Monitor si pamätajú maximálnu a minimálnu priepustnosť pri teste
 • efektívne a presne testujú optické linky s ktorýmkoľvek zo štyroch hlavných SFF konektorov
 • sú navrhnuté, aby vydržali pády a iné tvrdé zaobchádzanie, ktorému môžu byť v teréne vystavené


Testujte Gigabitové siete vďaka DSP-FTA440S

Siete bežiace na Gigabitovom Ethernete cez multimódové vlákna bežne používajú nový typ svetelného zdroja nazvaného Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL). VCSEL je lacnejší než konvenčné lasery a poskytuje väčšiu šírku pásma než zdroje LED.

Správny spôsob ako presne testovať optickú sieť, ktorá používa VCSEL, spočíva v skúšačke, ktorá taktiež používa VCSEL. Zoznámte sa s DSP-FTA-440S, prvým adaptérom na svete, ktorý používa VCSEL. Kombinácia DSP-FTA440S a DSP-4000 poskytuje automatické testovanie strát dual-fiber a jeho certifikáciu použitím VCSEL na vlnovej dĺžke 850nm a Fabry-Perot (FP) lasera na 1310 nm. Meria dĺžku optických liniek a porovnáva výsledky so štandardom Gigabitového Ethernetu.

Naviac vám DSP-FTA440S umožní dvojsmerné testovanie na oboch testovaných vláknach a uloží výsledky pre oba smery do rovnakého záznamu.
Použitím komplexného softwaru LinkWare môžete jednoducho ukladať všetky dáta o vláknach elektronicky pre jednoduchú správu a generovanie reportov.

Príslušenstvo

  30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

  Porovnať 0