~Nedodávané a ukončená výroba

Fluke Networks DTX Fiber Modules - On-boardové optické moduly

Fluke Networks DTX Fiber Modules - On-boardové optické moduly

Urobte viac práce za menej času

Pri dnešných požiadavkách na vysokorýchlostné dátové siete obsahujúce ako optické vlákna, tak krútenú dvojlinku, je dôležitejšie než kedykoľvek predtým certifikovať a dokumentovať niekoľko typov médií, aby ste zaistili správne urobenú inštaláciu.

Teraz môžete vďaka novému DTX CableAnalyzer certifikovať medenné káble aj optické vlákna. DTX Series ponúka voliteľné on-boardové optické moduly. Tieto moduly ponúkajú pohodlnejšie a výkonnejšie riešenie testovania optických vlákien, zlepšujú certifikáciu a riešenie problémov, pretože ponúkajú testovanie dvoch vlákien na dvoch vlnových dĺžkach a integrovaný vizuálny lokátor chýb (Visual Faul Locator). Žiadne iné riešenie vám neumožní prepínať sa medzi medennými káblami a optickými vláknami stlačením tlačidla. Nielenže môžete testovať oba typy médií, ale ste schopný to robiť rýchlejšie, ako ste si kedy predstavovali.

More details

Dostupnosť: Nedostupné
 
Informácie

Nájdite chyby rýchlejšie

Použite vizuálny lokátor chýb (Visual Faul Locator - VFL), ktorý je integrovaný v moduloch, na rýchlejšie riešenie jednoduchých problémov s linkou. VFL používa techológiu Bright laser, pomáha vám nájsť mnoho optichých chýb blízko konca vlákna (near-end fivre faults) a je tiež užitočný na verifikácie spojitosti a polarity. Jedinečný design Fluke Networks zaručuje, že budete mať VFL na dosah ruky kedykoľvek ho budete potrebovať.

Rekordne rýchly autotest

DTX Fiber moduly sú navrhnuté tak, aby zrýchlili testovanie vďaka výnimočnej technológii a intuitívnemu rozhraniu. Stlačte tlačítko "Autotest" a automaticky testujte dve vlákna, každé na dvoch vlnových dĺžkach, meriate dĺžku a určíte pass/fail status - všetko behom 12 sekúnd. Optické moduly vám umožňujú testovať viacero vlákien za kratší čas, minimalizujú tak náklady na testovanie a nechávajú vám priestor na ďalšiu prácu. V dnešnom časovom horizonte sú úspory viac ako 100 hodín za rok.

Certifikujte multimódové a singlemódové vlákna

Vaša sieť môže obsahovať oba spomínané druhy vlákien. LED moduly a laserové moduly zaručia certifikáciu zodpovedajúcu štandardom. Každý multimódový optický modul (DTX-MFM) obsahuje LED zdroj 850nm a 1300nm spojený do jediného výstupného portu, kalibrovaný merák výkonu 850/1300/1310/1550nm a vizuálny lokátor chýb. Každý singlemódový optický modul (DTX-SFM) obsahuje laserové zdroje 1310nm a 1550nm spojené do jedného výstupného portu, kalibrovaný merák výkonu 850/1300/1310/1550nm a vizuálny lokátor chýb.

Multimódový (DTX-MFM) aj singlemódový (DTX-SFM) modul je kompatibilný s CableAnalyzer typu: DTX-1800, DTX-1200, DTX-LT. 

Testovanie optiky vždy po ruke

Nestrácajte čas hľadaním vášho testera optických vlákien. DTX Fiber Moduly sú po ruke vždy, keď ich potrebujete. Jednoducho vložte multimódový, alebo singlemódový DTX Fiber Modul do dutiny na zadnej strane DTX CableAnalyzéra a nechajte ho tam. Na rozdiel od tradičných fiber adaptérov, ktoré zdieľajú výstup adaptéra na krútenú dvojlinku, DTX Fiber Moduly komunikujú s platformou DTX pomocou vyhradeného digitálneho rozhrania. Adaptér krútenej dvojlinky a fiber modul sú spoločne na DTX platforme. To vám prináša výhodu rýchleho prepnutia medzi testovaním medenných a optických médií stlačením tlačidla.
Uložení fiber modulu do těla DTX platformy


Úplná certifikácia Vrstvy 1 (Tier 1)

DTX Fiber Moduly prinášajú úplnú certifikáciu Vrstvy 1. S každým Autotestom merajú moduly optickú vzdialenosť (optical length) páru optických liniek, stratu na vstupe každého vlákna na dvoch vlnových dĺžkach a overujú polaritu pomocou FindFiber, alebo Vizuálneho Lokátoru Chýb (VFL). Vďaka softwaru LinkWarePC môžete nahrávať, spravovať a tlačiť obsiahle reporty testov Vrstvy 1.

Príslušenstvo

    30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

    Porovnať 0