~Nedodávané a ukončená výroba

Fluke Networks FiberViewer FT120 - Prehliadač optických konektorov

Fluke Networks FiberViewer FT120 - Prehliadač optických konektorov

Fiber Viewer

"Prehliadač" optických konektorov na zisťovanie problémov a nečinnosti na optických konektoroch.

More details

Dostupnosť: Nedostupné
 
Informácie
  • bezpečnostný filter na vlnové dĺžky 850nm,1310nm a 1550nm
  • zväčšenie 200x
  • 2.5mm univerzálny ferule pre MM a SM

General Specifications
 

MagnificationFT120: 200X; FT140: 400X
Fiber adapter 2.5 mm universal ferrule adapter for multimode or singlemode fibers
Power supply Three 1.5 V AAA batteries (NEDA 24A or IEC LR03). 35 hours typical use with alkaline batteries.
Light source White LED (100,000 hour life)

Optical Laser Safety Filter                                                                                                
              

Wavelength

 
Specification

850 nm

1310 nm

1550 nm

Optical Density

2.05

5.10

4.30

Attenuation

20.5 dB

51.0 dB

43.0 dB

Peak Power Rating*

49 mW

1000 W

190 W


Príslušenstvo

    30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

    Porovnať 0