~Nedodávané a ukončená výroba

Fluke Networks GLD-OMNIFIBER - Testovací adaptér

Fluke Networks GLD-OMNIFIBER - Testovací adaptér

Ako sa vysokorýchlostné siete v budovách presúvajú k optickému vláknu, zostáva Fluke Network o krok napred a poskytuje vám riešenie, ktoré splní vaše požiadavky na testovanie a certifikáciu vlákien.

More details

Dostupnosť: Nedostupné
 
Informácie

Pokiaľ ste vyzbrojení OMNIScanner Cable Analyzérom a správnym testovacím adaptérom OMNIFiber, máte nástroje na dôkladné testovanie všetkých typov vlákien. Tieto kompaktné adaptéry pridávajú OMNIScanneru automated dual-fiber, dual-wavelength testovacie a certifikačné schopnosti a tým ho rýchlo premieňajú na plne funkčnú skúšačku optických vlákien.

Testujte presne singlemódové vlákna vďaka OMNIFiber SM adaptéru

Pokiaľ chcete k svojim schopnostiam pridať singlemode testovanie, skúste OMNIFiber SM. Ponúka automatické, dual-fiber loss testovanie a certifikáciu, ku ktorému používa Fabry-Peret (FP) laser na vlnových dĺžkach 1310 nm a 1550 nm. OMNIFiber SM poskytuje presné výsledky singlemode testov, ktoré sú v zhode so štandardmi.

Pripojte OMNIFiber SM k vášmu OMNIScanner2, OMNIScanner nebo OMNIScannerLT a môžete merať dĺžku, automaticky počítať primerané loss budget a reportovať pass/fail rozdiely oproti štandardom. Už nikdy nebudete testovať jeden koniec vlákna len preto, aby ste došli na druhý koniec kôli novému testu. Teraz jednoducho detekujete zlé prípojky, chybné spojenia, tesné ohyby, crimps a straty výkonu. OMNIFiber taktiež zmeria dĺžku vlákien a certifikuje výsledky oproti 1000Base-LX a iným štandardom.

OMNIFiber sa ľahko pripojí k rôznym sieťam. Výmenné adaptéry konektorov (Interchangeable connector adapters - ICA) dovoľujú jednoduché pripojenie k sieti a priame meranie referenčného výkonu.

Naviac umožňuje OMNIFiber SM dvojsmerné testovanie na oboch testovaných vláknach a ukladá výsledky oboch smerov do jedného záznamu. Použitím obsiahleho softwaru Scanlink Tools od Fluke Networks môžete jednoducho ukladať všetky dáta o vláknach pre správu výsledkov a generovanie reportov.

Vďaka OMNIFiber MM presne otestujete multimode vlákna

Použitie OMNIFiber MM adapter s OMNIScannerom vám prinesie na jedno stlačenie tlačítka funkciu Autotest, ktorá zmeria dĺžku multimode vlákna a optickú stratu na vlnových dĺžkach 850 nm a 1300 nm na dvoch testovaných vláknach. OMNIScanner porovnáva výsledky k vybranému priemyslovému štandardu a poskytuje okamžitú analýzu PASS/FAIL. Adaptér OMNIFiberMM používa LED zdroj pre multimode certifikáciu zhody so štandardmi.

Výmenné adaptéry konektorov (Interchangeable connector adapters - ICA) dovoľujú jednoduché pripojenie k sieti a priame meranie referenčného výkonu. 

OMNIFiber sa jednoducho pripojí k rôznym sieťam. Výmenné pripájacie adaptéry (ICA) dovoľujú jednoduché pripojenie k sieti a priame meranie referenčného výkonu. 

Nahrajte si jednoducho výsledky do PC vďaka softwaru Scanlink Tools, dovolí vám vytvárať profesionálne reporty a spravovať dáta.

Všetky adaptéry OMNIFiber od Fluke Networks:

  • Testujú dve vlákna a dve vlnové dĺžky súčasne
  • Využívajú obsiahly software Scanlink Tools pre správu výsledkov a generovanie reportov
  • Dovoľujú dvojsmerné testovanie na oboch skúšaných vláknach a ukladanie výsledkov pre každý smer do jednoho záznamu
  • Využívajú výmenné prípojkové adaptéry pre jednoduché pripojenie k sieti
  • Sú vyrobené na použitie v drsných terénnych podmienkach, do ktorých sa môžete dostať pri inštalácii a správe siete

Príslušenstvo

    30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

    Porovnať 0