Dátové siete

Fluke Networks DSP Fiber Test - Sada na meranie optického výkonu

Fluke Networks DSP Fiber Test - Sada na meranie optického výkonu

Sada Fiber Test meria optický výkon, alebo jeho stratu v optických vláknach sietí

Overte si výkon optických vlákien

Fiber Test je kompatibilný so sériou káblových skúšačiek DSP-4000, One Touch Series II Network Assistant a OptiView Integrated Network Analyzer.
Sada Fiber Test obsahuje optický merák napätia (DSP-FOM), kombináciu 850nm a 1300 nm LED zdroja (DSP-FOS), pripájacie káble, adaptéry a pevné prenosné púzdro.

More details

Dostupnosť: Na objednávku
 
Informácie

Jednoduché testovanie vlákien

Fiber Optic Meter (DSP-FOM) používa krátky kábel krútenej dvojlinky, ktorý sa pripojí do 8-pin modular jack na skúšačke káblov DSP-4000 Series, alebo OneTouch Series II Network Assistant, alebo OptiWiev Integrated Network Analyzer.
Na meráku nastavíte vlnovú dĺžku, ktorá sa má zmerať (850nm, 1300nm, 1550nm) a použité zariadenie vloží, zobrazí a uloží výsledky merania.

Výber rôznych volieb pri teste

Používajte Fiber Optic Power Meter (DSP-FOM) na meranie optického výkonu v dBm, alebo mW. Merajte optickú stratu (vyjadrenú v dB). Meranie strát, alebo zoslabenia prúdu porovnáva nameranú energiu svetla na konci linky (výstup) s referenčnou hodnotou na vstupe (zdroj svetla).
Tento spôsob merania prináša presné výsledky optickej straty linky tým, že odčíta stratu spojenú s prepájacími káblami optických vlákien. Môžete upresniť povolený, alebo nepovolený (Pass/Fail) limit straty a tiež smer merania (A-B, alebo B-A).
Produkty Fluke Networks môžu byť použité s inými merákmi optického výkonu vlákien.

Príslušenstvo

    30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

    Porovnať 0