Dátové siete

Fluke Networks SimpliFiber - Testovanie multimódových a single-módových optických vlákien

Fluke Networks SimpliFiber - Testovanie multimódových a single-módových optických vlákien

SimpliFiber

  • Verifikujte multimódové a singlemódové optické siete
  • Merajte optický výkon a stratu na zaistenie optimálneho výkonu siete
  • Automatický senzor vlnových dĺžok vás chráni pred nákladnými chybami merania
  • Uchová v pameti až 100 výsledkov testov
  • Jednodouchá správa a dokumentovanie medenných a optických liniek vďaka novému softwaru LinkWare

More details

Dostupnosť: Na objednávku
 
Informácie

Cenovo dostupné a jednoducho použiteľné riešenie SimpliFiber, určené na testovanie multimódových a single-módových optických vlákien.

SimpliFiber zdroje a meracie prístroje sú odolné a robustné. Sú vybavené nárazuvzdorným krytom a ergonomickým tvarom na pohodlné a bezpečné uchopenie. Zabudovaný kryt chrani optické porty. Dlhá životnosť batérie zaisťuje hodiny bezproblémového chodu prístroja.

Zdroje a meracie prístroje SimpliFiber sú navrhnuté tak, aby pracovali spoločne. Merák je vybavený funkciou, ktorá automaticky identifikuje vlnovú dĺžku zdroja a sama podľa nej nastaví. Zjednodušené testy, viac vlnových dĺžok (multi-wavelength tests) zabraňujú nákladným chybám pri meraní.


Vymeniteľné adaptéry konektora

SimpliFiber sa jednoducho pripája k sieti. Výmenné adaptéry konektora meráku dovoľujú jednoduché pripojenie k sieti a okamžité referenčné meranie výkonu. Výmenné konektory sú k dispozícii pre najpopulárnejšie druhy, vrátane ST, SC, FC a univerzálne 1.25mm.

SimpliFiber Power Meter & Sources General Specifications

Temperature range, operating

0 to +45 C

Temperature range, storage

-20 to +60 C

Humidity range, operating

10 to 95% RH, non-condensing

Humidity range, storage

0 to 95% RH, non-condensing

Certifications       CE, CSA
Dimensions15.3 x 8.9 x 3.2 cm (6.0 x 3.5 x 1.3in)
Weight0.18kg (0.4 lb)

SimpliFiber Optical Sources

Connector

ST or SC (varies by model)

Emitter Type

850/1300 Source: LEDs
1310 Source: laser
1550 Source: laser

Emitter wavelengths

850/1300 Source: 850 nm and 1300 nm
1310 Source: 1310 nm
1550 Source: 1550 nm

Power Output (min)

850/1300 Source: -20dBm
1310 Source: -10 dBm
1550 Source: -10 dBm

Power Output Stability (8 hours)+/-0.25 dB at 23C
Battery life (2 replaceable AA alkaline batteries)

850/1300 Source: 10 -50 hours typical
1310 Source: 20 -100 hours typical
1550 Source: 20 -100 hours typical


SimpliFiber Optical Power Meter

Connector

Interchangeable Connector Adapter: ST, SC, FC, universal - or SC (varies by model)

Detector Type

Germanium

Calibrated wavelengths850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1550 nm

Power measurement range

+3 to -55 dBm

Battery life (2 replaceable AA alkaline batteries)

250 hours typical

Memory    100 results
Serial Port    RS-232, D89

VisiFault Visual Fault Locator Specifications
Optical  

Fiber compatibility

Multimode and Singlemode

Wavelength

650nm (visible wavelength)

Laser safety rating

Class II

Output power

0mW max

Output modes

Continuous (steady) and flashing (2-3Hz pulsed)                          

Range

3 km multimode, 4 km singlemode


Environmental and mechanical

Operating temperature

0 °C to 40 °C

Storage temperature

-20 °C to 60 °C

Relative humidity

95% (10 to 35 °C)

Vibration

Random, 2g, 5-500 Hz

Shock

1m drop onto all corners and face                                         

Altitude

3000m


General

Dimensions

157 x 52 x 37 mm (6.2 x 2.0 x 1.3 inch)

Weight (including batteries)

0.18 kg (5.7 oz)

Adapter

2.5mm universal

Adapter cap

Tethered protective end cap

Controls

On/off, continuous/flashing

Battery type

2 x AA

Battery life

> 80 hours in continuous mode

Safety

CSA C22.2 No. 1010.1 1992, EN 61010-1, CE               

Carrying Case

Soft sided with belt loop


FiberInspector Mini Specifications

Magnification

200X

Camera type

0.33 in (8.38 mm) CMOS sensor

Light source

LED, >100,000 hr life

Lighting technique

Coaxial

Dimensions

5.5 in x 1.8 in x 1.7 in (140 mm x 46 mm x 44 mm) (length depends on adapter tip)




FT120 Fiber Viewer Specifications

Magnification

FT120:  200X

Fiber Adapter

Three 1.5V AAA batteries (NEDA 24A or IEC LR03) 35 hours typical use with alkaline batteries 

Power Supplly

LED

Light Source

White LED (1,000,000 hour life)


Optical Laser Safety Filter

  
Specification  


850 nm

Wavelength 1310nm


1550nm

Optical Density

2.05

5.10

4.30

Attenuation

20.5 dB

51.0 dB 

43.0 dB

Peak Power Rating* 

49mW

1000W

190W


Príslušenstvo

    30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

    Porovnať 0