TFA 30.5026.01 MOXX - digitálny teplomer a vlhkomer (čierny)

TFA 30.5026.01 MOXX - digitálny teplomer a vlhkomer (čierny)

  • 13,10 € s DPH.
  • 13,10 € bez DPH. Záruka najlepšej ceny.
  • Na objednávku, termín doručenia bude upresnený.
  • MPN: 30.5026.01

Najmenej dve tretiny života človek strávi vo vnútri. To, či sa doma cítime dobre a pohodlne, závisí vo veľkej miere od kvality vnútorného vzduchu. Príliš vlhké miestnosti podporujú rast plesní, ale príliš suchý vzduch môže byť škodlivý pre naše zdravie a trpia aj domáce zvieratá, rastliny, drevené podlahy a starožitný nábytok. Obľúbený a malý termo-vlhkomer MOXX je ideálnym prístrojom na monitorovanie vnútornej klímy. Môžete ľahko sledovať teplotu a vlhkosť a regulovať ju starostlivým vykurovaním a vetraním, keď sú hodnoty mimo zóny komfortu. To vytvára príjemné a zdravé životné prostredie a dokonca šetrí náklady na vykurovanie. Ak sa zobrazí ikona smajlíka, hodnoty sú ideálne. Najvyššie a najnižšie hodnoty sa ukladajú pre dodatočnú kontrolu počas samostatne zvoleného obdobia a zobrazujú sa stlačením tlačidla.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sme tu pre Vás

Potrebujete pomôcť s výberom? Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle +421 32 658 2410 alebo emailovej adrese elso@elso.sk.

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.