Amprobe AT-3500 - vyhladávačka káblov
Amprobe AT-3500 - vyhladávačka káblov
Amprobe AT-3500 - vyhladávačka káblov

Amprobe AT-3500 - vyhladávačka káblov

Výroba bola ukončená.

Amprobe AT-3500 je robustný a cenovo dostupný systém pre lokalizáciu podzemných elektrických sietí pod napätím aj bez napätia a tiež pre lokalizáciu potrubí. Systém je zložený z vyhľadávačky R-3500 a generátora signálu T-3500, ktorý generuje signál s frekvenciou 33 kHz a tento signál je potom detekovaný vyhľadávačkou. Pokiaľ pracujete v aktívnom režime, generátor generuje elektromagnetické pole, ktoré je potrebné k vyhľadaniu potrubia. Tento signál sa do vyhľadávacieho rozvodu dostane buď galvanicky alebo induktívne. Systém tiež umožňuje určenie hĺbky rozvodu stlačením jediného tlačidla. Pre vyhľadávanie podzemných sietí možno systém nastaviť do veľmi citlivých režimov power a radio.15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sme tu pre Vás

Potrebujete pomôcť s výberom? Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle +421 32 658 2410 alebo emailovej adrese elso@elso.sk.

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.