Fluke 434 - Trojfázový analyzátor...

Fluke 434 - Trojfázový analyzátor kvality el. energie

Výroba bola ukončená.

Ukončená výroba, vyberte si nový model zo série Fluke 430-II.

 

 

Identifikujte problémy kvality elektrickej energie rýchlejšie, bezpečnejšie a podrobnejšie

Spoločnosť Fluke ponúka bezkonkurenčný výber analyzátorov kvality elektrickej energie v sieťach, ktoré vám pomôžu udržovať systém s vysokou kvalitou energie. Tieto prístroje vám umožnia analyzovať každý parameter, energerickú udalosť, alebo abnormalitu rýchlejšie, bezpečnejšie a detailnejšie, ako hocikedy v minulosti.

Trojfázové analyzátory kvality elektrickej energie Fluke 435 a 434 vám pomáhajú zisťovať, predvídať, zabraňovať a vyhľadávať problémy v energetických distribučných systémoch. Tieto ľahko ovládateľné ručné prístroje majú veľa inovovaných vlastností, ktoré vám ponúkajú podrobnejšie možnosti pre rýchlejšie a bezpečnejšie určenlie problémov.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Zmena v platbách a doručení

Od 16.3.2020 prichádzajú do platnosti prísne opatrenia z dôvodu šírenia vírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19.

Od 25.3.2020 môžete tovar objednať na dobierku, avšak kuriéri nebudú prijímať platbu v hotovosti - za tovar môžete zaplatiť iba platobnou kartou.

Taktiež bola dočasne zrušená možnosť osobného odberu v kamennej predajni v Trenčíne. Ďakujeme za pochopenie a všetkým želáme pevné nervy a veľa zdravia.

Team Elso

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.