Fluke 5000A-RH/T1 - Precision...

Fluke 5000A-RH/T1 - Precision Humidity and Temperature Data Logger

Výroba bola ukončená.

The 5000A-RH/T is a precision humidity and temperature data logger that enables you to monitor ambient temperature and humidity in calibration environments. It is a compact, convenient alternative to pen-style humidity chart recorders and bulky temperature monitors. Simply place it anywhere you need to track humidity and temperature conditions, and it will record accurate time-based readings covering periods of up to several years. The 5000A-RH/T includes SpectrumTM Software to record temperature and humidity values in a history file for audits and reviews. No charts, wires, connections or power cords are required.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Zmena v platbách a doručení

Od 16.3.2020 prichádzajú do platnosti prísne opatrenia z dôvodu šírenia vírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19.

Od 25.3.2020 môžete tovar objednať na dobierku, avšak kuriéri nebudú prijímať platbu v hotovosti - za tovar môžete zaplatiť iba platobnou kartou.

Taktiež bola dočasne zrušená možnosť osobného odberu v kamennej predajni v Trenčíne. Ďakujeme za pochopenie a všetkým želáme pevné nervy a veľa zdravia.

Team Elso

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.