Fluke 744 - Multifunkčný záznamový...

Fluke 744 - Multifunkčný záznamový kalibrátor s HART komunikáciou

Výroba bola ukončená.

"Pripravený na všetko."

Čím ďalej tým viac závodov začína využívať výhody moderných vysielačov, potrebu novej generácie kalibrátorov, ktorá sa vynorila – kalibrátory, ktoré môžu komunikovať podľa priemyselných štandardných digitálnych protokolov. Fluke 744 - tento robustný, spoľahlivý prístroj je ideálny pre kalibrovanie, údržbu a odstraňovanie problémov prístrojov používajúcich HART komunikáciu. Integrované HART komunikačné funkcie vám dovoľujú monitorovať, riadiť a kalibrovať zariadenia vybavené HART komunikáciou. Fluke 744 robí prácu niekoľkých prístrojov - emuláciu, simuláciu a meranie tlaku, teploty a elektrických signálov v jednom robustnom, prenosnom zariadení. Pre dokumentáciu automatizuje Fluke 744 kalibračné procedúry a zaznamenáva vaše dáta. A samozrejme, pomáha vám plniť prísne normy ako ISO 9000, FDA, EPA a OSHA 

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sme tu pre Vás

Potrebujete pomôcť s výberom? Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle +421 32 658 2410 alebo emailovej adrese elso@elso.sk.

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.