Picoscope - USB Osciloskop

PicoScope Education Kit PP471 - PicoScope 2205 USB Oscilloscope is included with the kit

PicoScope Education Kit PP471 - PicoScope 2205 USB Oscilloscope is included with the kit

Chceli by ste komplétne testovacie a meracie laboratórium v jednej lacnej súprave?
A čo tak súprava ktorá má všetko čo potrebujeťe pre vykonávanie experimentov?

Vyvynuté pre študentov aj učiteľov, PicoScope Education Kit je všestranný — a dostupný — súprava má mnoho edukačných použití.

More details

Dostupnosť: Na objednávku
 
Informácie

PicoScope Education Kit je vhodný pre používanie na stredných školách, vysokých školách, univerzitách a ďalej. Dodáva sa so všetkým pre vykonávanie roznych experimentov. Všetko ľahko pasuje do odolného prenosného puzdra umožnujúc vám pripraviť experiment a začať o niekoľko minút.

PicoScope 2205 USB Oscilloscope je dodávaný so súpravou. Tento dvojkanálový PC Osciloskop je schopný real-time sampling rates až do 200 megasample za sekundu, má 25 MHz analógové pásmo a 16,000 sample buffer memory. S PicoScope 2205 získate komplétne testovace a meracie laboratórium kompaktný prístroj: ako aj oscilloscope, PicoScope 2205 môže tiež fungovať ako spektrálny analyzér, generátor ľubovoľných priebehov a data logger.

PicoScope pre Vzdelávanie - ľahký spôsob učeinia

PicoScope Education Kit je dodávaný s komplétnym PicoScope for Education — vezia našeho populárneho PicoScope 6 softwaru. Ako aj všetky vlastnosti PicoScope 6 — vrátane osciloskopu, spektrálneho analyzéru, generátoru priebehov, automatizované merania a persistence display módy — PicoScope pre Vzdelávanie taktiež zahŕňa ponuku experimentov: vyberte si experiment s ponuky a PicoScope automaticky nastaví váš osciloskop a zobrazí detailné inštrukcie ktoré vysvetlia zmysel experimentu, potrebný doplnok, metóda a očakavané výsledky — umožnuje vám začať experiment s minimálnym úsilím. (Môžete tiež upraviť PicoScope for Education pridávaním vlastných experimentov do výberu experimentov.)

PicoScope softwarom budete mať osoh  so známym Windows interface and controls, robiac softwate ľahko zvládatelným a použiteľným. Výsledky s vaších experimentov môžu byť uložené v rôznych formátoch CSV a textoch, grafických formátoch ako PNG a GIF a v binárnych formátoch ako MATLAB súbor. Taktiež môžete vytlačiť výsledky alebo ich kopírovať do ostatných aplikácii.

PicoScope software je úplne zadarmo takže ho môžete používať na viacerých PC, a updaty zdarma ti môžete stiahnuť na našej strákne.

Software development kit je tiež poskytnutý. Toto zahŕňa softwarove drivery a príkladný kód vo viacerých jazykoch — perfektný nástroj pre kohokoľvek kto chce  zlepšiť svoje schonosti s programovaním, alebo využiť PicoScope Education Kit.


Všetko čo potrebujete pre začatie s experimentovaním

PicoScope Education Kit je dodávaný so všetkými aparatusami potrebnými pre nasledovné experimenty:

Rýchlosť zvuku
 Experimenty s rýchlosťou zvuku využívajú 2 mikrofóny pre meranie danej rýchlosti.

Faradajov zákon
Experimenty s Faradajovým zákonom demonštrujú že EMF indukovaným vo vodiči spojeným meniacim sa magnetickým tokom je úmerný rýchlosti zmeny magnetického toku.

AC dynamo
AC dynamo experiment si zakladá va výsledkoch experimentov Faradajovho zákona. Opakované pulsy EMF sú indukované v cievke rotujúcim magnetom, čo vedie k výstupu AC napätia.

Edukačná súprava môže byť použitá pre mnoho rozličných experimentov a edukačných projektov. Pre začiatok PicoScope for Education software tiež zahŕňa integrované inštrukcie a automatické nastavenia pre nasledujúce experimenty:

  • Meranie hodnoty kapacitóra
  • Serial data
  • Rýchlosť pulzu pozdĺž kábla
  • Gravitačné zrýchlenie

Súprava svetovej triedy pre vašu učebňu

PicoScope Education Kit

je skutočne univerzálny vzdelávací nástroj. Dodávaný s výkonným USB oscilloskopom a všetkým čo potrebujete na začatie, education kit je vaše komplétne testovacie a meracie laboratórium. Môže byť použité pre mnoho rozličných experimetov a projektov. Ľahko sa používa, aj keď zahŕňa mnoho pokročilých funkcií, čím ho robí ideálnym pre študentov akéhokoľvek veku.

Príslušenstvo

30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

Porovnať 0