Fluke Networks VISIFAULT - Vizuálny...
Fluke Networks VISIFAULT - Vizuálny...
Fluke Networks VISIFAULT - Vizuálny...

Fluke Networks VISIFAULT - Vizuálny lokátor chýb

  • Cena pre tento produkt nieje dostupná. Kontaktujte nás.
  • Na centrálnom sklade. Doručenie do 5-10 pracovných dní.
  • MPN:
Cena produktu nebola stanovená, vyžiadajte si cenovú ponuku.

Vizuálny lokátor chýb na verifikáciu optických vlákien a riešenie problémov

V dnešných dynamických pracovných prostrediach je maximalizovanie produktivity nevyhnutnosťou. Či už inštalujete nové optické linky,  alebo sieť, čím rýchlejšie problém nájdete, tým rýchlejšie ho môžete vyriešiť. Pokiaľ čelíte komplexnej sieti optických vlákien, konektorov a prepájacích káblov, tak sa to ľahšie povie ako urobí.

S vizuálnym lokátorom chýb VisiFaultTM môžete jednoducho diagnostikovať a riešiť jednoduché problémy s optickými linkami. Laserom vybavený VisiFault lokalizuje optické vlákna, preveruje ich kontinuitu a polaritu, pomáha nájsť prerušenie v kábloch, konektoroch a spojoch. Prístroj ponúka kôli jednoduhšej identifikácii dva módy - continuous a flashing. Ľahké pripojenie prístroja zaisťuje kompatibilita s 2,5mm a 1,25mm konektormi. VisiFault má odolnú konštrukciu pre náročnú prácu v teréne a má batériu s dlhou výdržou.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sme tu pre Vás

Potrebujete pomôcť s výberom? Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle +421 32 658 2410 alebo emailovej adrese elso@elso.sk.

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.