Záznamové ústredne DAQ

Pico DrDAQ pH Measuring Kit PP274

Pico DrDAQ pH Measuring Kit PP274

Súprava na meranie DrDAQ pH vám pomáha presne a po dlhšiu dobu merať pH.

More details

Dostupnosť: Na objednávku
 
Informácie
 • Merá v celom rozsahu pH
 • Automatická teplotná kompenzácia
 • Žiadne napájanie nieje potrebné
 • Vhodný na použitie aj v laborattóriach aj v teréne

Súprava na meranie pH zahŕňa všetky hardwary a softwary potrebné na presné monitorovanie, ukladanie a analyzovanie kyslosti alebo alkality.

 

pH Logger

Základom súpravy je pH logger ktorý umožnuje presné a nepretržité merania pH a ukladanie dát. Logger pripája PC cez parallel port a nepotrebuje externý zdroje energie — robiac pH Meraciu súpravu vhodnou na použitie aj v teréne aj v laboratóriu.

pH logger využíva PicoLog data acquisition software — silný ale flexibilný balík ktorý vám umožní kontrolovať aj frekvenciu aj quantitu meraní.

PicoLog umožnuje prezeranie zhdromaždených meraní pH cez a aj po zberaní dát, aj v spreadsheet aj v grafických formátoch. Dáta môžu byť vytlačené, zaslané alebo exportované do iných aplikácii ako napríklad Excel.

PicoLog zahŕňa veľa funkcii — vrátane schopnosti nastaviť alarm ak sa pH ocitne mimo daného rozsahu — dávajúc sade väčšiu flexibilitu a výkon ako bežnému štandartnému pH meracemu prístroju.

Spolu s pH loggerom, súprava tiež zahŕňa robustný senzor pH ktorý meria celý  rozsah pH (0 až 14) spolu s teplotným senzorom ktorý meria teplotu s -10 do 105 °C.

Existujúci vlastníci DrDAQ data loggerov si môžu zakúpiť pH senzor, teplotný senzor a stiahnuť kópiu PicoLog version R5.11.08 čím si ho vylepšia.

 

Automatická teplotná kompenzácia

Pretože pH hodnoty závisia na teplote, pH súprava zahŕňa Automatic Temperature Compensation (ATC). S využitím praktického riešenia, pH logger príma stály signál od teplotného senzoru a automaticky koriguje pH hodnotu založenú na teplote.

 

Lacná odpoveď na vašu potrebu získavania dát

Spojením vhodných senzorov pH kit môže byť tiež použitý na iné parametre ako napríklad teplota, svetlo a zvuk — toto všeobecne expanduje schopnosti súpravy.

pH Meracia súprava je vhodná na použitie v mnohých odvetviach, aj v oblasti náuky a poskytuje presné merania pH s všestranné pH data logging schopnosti v ľahko používateľnom balíku.

 

Obsah balenia

 • pH logger (DrDAQ Data Logger)
 • pH elektróda DD011
 • Teplotný senzor DD100
 • Parallel cable
 • PicoLog software
DrDAQ pH špecifikácie
Rozsah (pH)0 až 14
RozlíšeniepH: 0.02 pH
Teplota: 0.1 °C (na 25 °C)
PresnosťpH: závisí na kalibrácii
Teplota: 2 °C (na 25 °C)
PC pripojenieParallel port (kábel dodaný)
Zdroj energieparallel port
RozmerypH Logger: 55 x 70 x 20 mm
pH Senzor (body): 12 x 120 mm
Dodaný softwarePicoLog data acquisition software
Software Development Kit
Linux drivery
Software je dodaný na CD a je kompatibilný s 32-bitovou edíciou Windows XP (SP2) a Vista.

Príslušenstvo

  21 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

  Porovnať 0