Stolný multimeter

Fluke 8808A - stolný multimeter

Multimeter Fluke 8808A má širokoú škálu funkcií, meranie napätí, odporu a prúdu so základnou presnosťou merania napätia DC (ss) 0,015 %.

Šest tlačítok nastavení na prednom paneli funguje ako predvoľby staníc na autorádiu. Jednoducho nastavte prístroj na meranie a stlačením tlačítka shift a tlačítka nastavenie (S1 to S6) uložte. Pri meraní jednoducho stlačte tlačítko príslušného nastavenia.

More details

700,00 € bez DPH

840,00 € s DPH

Katalógová cena je od 700 do 895€ podľa výbavy.
Dostupnosť: Na objednávku

- +

Do obľúbených

Porovnať

 
Informácie

Tlačítka nastavenia eliminujú potrebu sledovania zložitých inštrukcií pri práci. Obsluha už nemusí používať množstvo tlačítok pre nastavenia meracích funkcií, rozsahu a testovacích limitov alebo zadávať ďalšie parametre, aby bylo možné urobiť meranie.

 • 5½ miestny displej
 • Základná presnosť meraní napätia DC (ss) 0,015 %
 • Duálny displej
 • Výhradné meranie dc (ss) únikového prúdu
 • 4-vodičová technika meranie 2x4 Ohmy
 • Šesť vyhradených tlačítok pre rýchly prístup k nastaveniam prístroja
 • Porovnanie limitu vysoký/nízky pre testovanie vyhovel/nevyhovel

 


Univerzálny multimeter pre použitie vo výrobe, vývojia servisu

Eliminujte výrobné chyby

Multimeter 8808A s 5,5 miestnym displejom spoľahlivo robí najbežnejšie merania vyžadované dnešnými aplikáciami. Ak robíte funkčné testovania, alebo dôležité merania na testovacích hrotoch, použitie režimu porovnanie limitu s indikátormi vyhovel/nevyhovel eliminuje výrobné chyby, obzvlášť tie, kde je výsledok na "hrane". Displej prístroja 8808A má zabudované indikátory, ktoré obsluhe jasne ukazujú, či bol test úspešný, alebo nie. Indikátory vyhovel/nevyhovel vytvárajú odhady z testovania: výsledok je buď v rámci limitu, alebo nie.

Zlepšite kvalitu a účinnosť vo výrobnom testovaní, výskume a vývoji, servisných aplikáciách
Výrobné testovanie, výskum a vývoj, výskumné a servisné aplikácie vyžadujú od stolného miltimetra výkon a flexibilitu. Prístroj Fluke 8808A robí merania, ktoré uspejú pri akejkoľvek kontrole. Ponúka širokoú škálu meracích funkcií vrátane merania napätí, odporu a prúdu, plus frekvencie — všetko s vysokou presnosťou a rozlíšením.

Merajte dva parametre naraz
Multimeter 8808A disponuje jedinečným duálnym displejom, ktorý umožňuje merať dva rôzne parametre rovnakého signálu z jedného testovacieho pripojenia. Sledovanie dvoch spolu súvisiacich parametrov, ako je napätie a prúd, môže odhaliť podmienky, ktoré by inak zostali neodhalené, ďalej môže veľmi zjednodušiť testovanie a riešenie problémov.

Meranie jemných hodnôt únikového prúdu
Typické multimetre používajú pre meranie prúdu bočník, čo vytvára záťažové napätie, ktoré zvyšuje chybu pri meraní nízkeho prúdu. To sťažuje, ba priam znemožňuje, robiť úkony, ako je určovanie skutočného únikového prúdu na zariadeniach ktoré sú napájané batériami, ak je zariadenie vypnuté, alebo merať malé hodnoty prúdu v citlivých obvodoch. Prístroj Fluke 8808A je jediný multimeter vo svojej triede, ktorý používa zosilovač s nízkou impedanciou a techniku prevodu prúdu na napätia, aby sa eliminovalo záťažové napätie a bolo možné merať malé hodnoty nízkeho prúdu. V tomto režime môže prístroj 8808A presne merať prúd s rozlíšením až 100 nA.

Vykonávajte 4vodičové merania s využitím iba dvoch káblov
Patentované delené koncové konektory pre funkciu 2 x 4 Ohmy umožňujú robiť 4vodičové merania s využitím iba dvoch káblov namiesto štyroch. U súčasných súčiastok, ktoré sú na povrchu dosiek nieje pripojenie jednoduché. Úloha je o to zložitejšia, keď potrebujete použiť 4vodičovú techniku pre presné nízkoohmové merania. Príslušenstvo - testovacie prepojovacie káble Fluke kombinujú štyri vodiče do dvoch meracích káblov a uľahčujú vám prepojenie. Získate vynikajúce rozlíšenie a presnosť a naviac oceníte pohodlie a jednoduchosť používania iba jedného páru káblov.

FlukeView® Forms Basic
Software FlukeView Forms zvyšuje výkon nástroja Fluke tak, že umožňuje zaznamenávať, ukladať a analyzovať jednotlivé merania, alebo série meraní a potom ich previesť do profesionálne upravených dokumentov. Dátové body je možné prenášať z meracieho prístroja do počítača pomocou daných štandardných formulárov pre zobrazenie odpočtov - tabuľka, alebo grafická forma. Pre väčší výber formulárov alebo pre použitie softwaru FlukeView® Forms Designer na úpravu formulárov upgradujte na software FlukeView® Forms 3.0 s FVF-UG.

Fluke je vždy kvalitný
Fluke je vo svete známy svojimi robustnými, spoľahlivými a presnými multimetrami. Vďaka našim skúsenostiam, štandardom designu a procesom zaručujúcim kvalitu sme navrhli multimeter, ktorý je schopný uspieť pri kontrolách svojich špecifikácií. V skutočnosti multimeter Fluke obvykle pracuje lepšie, než je uvedené. Naša snaha je zameraná na zaistenie presného merania - opakovane a spoľahlivo.


Fluke 8808A

Štandardne dodávané príslušenstvo

 • Sieťový kábel LCI
 • Sada meracích káblov TL71
 • Programovacia príručka/ návod na obsluhu CD-ROM
 • Software FVFBASIC FlukeView Forms verzia Basic


Fluke 8808 je náhradou za Tektronix TEK DMM4020.

Technické špecifikácie
Displej
 Displej VFD viac segmentov, duálne hodnoty
Rozlíšenie
 5,5 miest
V DC (ss)
Rozsahy
200 mV až 1 000 V
Max. rozlíšenie
1 uV
Presnosť
0,015 + 0,003
V AC (st)
Rozsahy
200 mV až 750 V
Maximálne rozlíšenie
1 uV
Presnosť
0,2 + 0,05
Frekvencia
20 Hz až 100 kHz
Odpor
2x 4vodičové
Áno
Rozsahy
200 Ω až 100 MΩ
Maximálne rozlíšenie
1 mΩ
Presnosť
0,02 + 0,003
Prúd DC (ss)
Rozsahy
200 µA až 10 A
Maximálne rozlíšenie
1 nA
Presnosť
0,02 + 0,005
Prúd AC(st)
Rozsahy
20 mA až 10 A
Maximálne rozlíšenie
100 uA
Presnosť
0,3 + 0,06
Frekvencia
20 Hz až 2 kHz
Frekvencia
Rozsahy
20 Hz až 100 MHz
 
Maximálne rozlíšenie
0,1 mHz
 
Presnosť
0,01 %
 
Matematické funkcie
dB/dBm
Áno
Rozšírené funkcie
 Test porovnania limitu, s indikátormi vyhovel a nevyhovel
Rozhranie
 RS-232, USB prostredníctvom volitelného adaptéru
Programovacie jazyky/Režimy
 Zjednodušený ASCII, Fluke 45 simulácie príkazov na dialku
Obecné špecifikácie
Hmotnosť
 2,1 kg
Rozmery (VxŠxH)
 88 mm x 217 mm x 297 mm
Bezpečnosť
 Navrhnuté v súlade so štandardmi EN 61010-1:2001, ANSI/ISA 61010-1 (S82.02,01):2004, UL 61010-1:2004, AN/CSA C22.2 No. 61010,1:2004
Záruka
 Jeden rok
Tek DMM 4020
 
Stiahnuť

Príslušenstvo

18 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

Porovnať 0