Záznamníky teploty a vlhkosti

STONOŽKA - bezdrôtový systém záznamu teploty a vlhkosti

STONOŽKA - bezdrôtový systém záznamu teploty a vlhkosti

Systém pre bezdrôtové monitorovanie teploty a vlhkosti viacpodlažných budov a väčších areálov.

 

Predstavujeme Vám "STONOŽKU" - svetovo najvyspelejší systém bezdrôtového monitorovania teploty, teploty a vlhkosti pre rôzne aplikácie. Prečo je taký?

 

Každý ZED vysielač (snímač) je schopný zaznamenávať dáta, rovnako ich aj bezdrôtovo vysielať aj v prípade výpadku elektrickej energie. Napájaný je batériami alebo cez adaptér, prípadne kombináciou obidvoch.

 

Každý ZED vysielač môže pracovať ako senzor, repeater (opakovač) signálu alebo oboje.

 

ZED vysielač je k zakúpeniu s LED displejom alebo bez neho.

 

Systém STONOŽKA využíva obojsmerný Wi-Fi prenos čo umožňuje sledovanie v reálnom čase, bezdrôtové pripojenie na stráženie teploty a vlhkosti chladničky, mrazničky, farmaceutických produktov (liekov), logistických centier a iných dôležitých priestorov.

 

Každý ZED vysielač má robustné prachuvzdorné a vodotesné púzdro. Použitie patentovaných "inteligentných snímačov " dosiahne vysokú presnosť a umožní vykonať kalibráciu ľahko a efektívne.

 

"Inteligentné senzory" majú v sebe čip, v ktorom sú uložené kalibračné konštanty. To znamená, že po pripojení k ZED vysielaču sa automaticky nastavia. Kalibruje sa len sonda a počas jej neprítomnosti je možné pripojiť inú kalibrovanú - nie je potrebné sa ponáhlať s dopravou, alebo vymýšľať alternatívne metódy monitorovania. "Inteligentný senzor" znamená, že v prípade poškodenia sondy sa dá ľahko pripojiť nová kalibrovaná sonda. STONOŽKA sa riadi softvérom FridgeLog Z.

 

Všetky ZED senzory a inteligentné senzory sú dodávané s kalibračným certifikátom. Neváhajte nás kontaktovať - riešenie vieme navrhnúť obratom.

 

 

Dostupnosť: Na objednávku

Príslušenstvo

30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

Porovnať 0