TFA 31.4001.02 WEATHERHUB - OKO štart...
TFA 31.4001.02 WEATHERHUB - OKO štart...
TFA 31.4001.02 WEATHERHUB - OKO štart...
TFA 31.4001.02 WEATHERHUB - OKO štart...

TFA 31.4001.02 WEATHERHUB - OKO štart 1- Sledovanie prostredia cez mobil. S ALARMOM

  • €79.20 VAT included.
  • €66.00 VAT excluded. Best price guarantee.
  • In stock, fast UPS shipping within 24 business hours.
  • MPN: 31.4001.02

WEATHERHUB - OKO - je inteligentné zariadenie pre bezdrôtové sledovanie klímatických podmienok miestnosti (prostredia) , napr. doma, v skladoch (skladovanie farmaceutických produktov), chladničkách, mrazničkách, jazierkach a podobne.

Toto zariadenie urobí z Vašeho chytrého telefónu alebo tabletu doslova mobilnú meteostanicu. S monitorovacím systémom WEATHERHUB - OKO môžete vidieť a sledovať kedykoľvek a z rôznych miest hodnoty vnútornej alebo vonkajšej teploty / vlhkosti v sklade resp. mieste kde umiestnite snímače. Prehľadná a bezplatná aplikácia pre Android alebo iOS Vám umožní okrem sledovania aktuálnych hodnôt teploty / vlhkosti aj nastaviť alarmy pre merané hodnoty a zobraziť históriu za posledných 90 dní. Pri vzniku alarmovej udalosti Vám ihneď príde alarmová správa (treba byť pripojený na mobilný internet, prípadne na WiFi cez mobil, tablet) na mobilný telefón, prípadne tablet.

 

WEATHERHUB - OKO - je k dispozícii v sade Štart 1, ktorá obsahuje bezdrôtový snímač teploty (typ 30.3300.02) a bránu, ktorú pomocou sieťového káblu (súčasťou balenia) pripojíte s routerom k internetu. Inštalácia je veľmi jednoduchá.

 

 

Customers who bought this product also bought:

1 other product in the same category:

Need help?

Do you need help with choosing the right product for your needs? Contact us on elso@elso.sk.

Product added to compare.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.