Revízie, izolácie a inštalácie

Amprobe - Beha

Sortiment Amprobe - Beha - Meterman

sortiment Amprobe - Beha

More details

Dostupnosť: Na objednávku
 
Informácie
Amprobe / BehaDescriptionEAN
0100 PLUS-EURTELARIS 0100 PLUS MULTIFUNCTION INSTALLATION TESTER - EURO0095969436120
0100 PLUS-CHTELARIS 0100 PLUS MULTIFUNCTION INSTALLATION TESTER - SWISS0095969436137
0100 PLUS-UKTELARIS 0100 PLUS MULTIFUNCTION INSTALLATION TESTER - UK0095969436144
15XP-ACOMPACT, FULL-FEATURED MULTIMETER0095969365420
30XR-AFULL-FEATURED, FULL-SIZE MULTIMETER0095969365369
33XR-AFULL-FEATURED, FULL-SIZE MULTIMETER0095969365376
34XR-AFULL-FEATURED, FULL-SIZE MULTIMETER0095969365383
35XP-ACOMPACT, FULL-FEATURED MULTIMETER0095969365437
37XR-AFULL-FEATURED, FULL-SIZE MULTIMETER0095969365390
38SW-ARS232 SOFTWARE/CABLE0095969365406
38XR-AFULL-FEATURED, FULL-SIZE MULTIMETER0095969365413
5XP-ACOMPACT, FULL-FEATURED MULTIMETER0095969365444
A-300MINI TRANSDUCER CLAMP-ON, 1MA TO 200 A AC0095969371988
A400400A CLAMP-ON TRANSDUCER0095969367431
AC40BCLAMP MULTIMETER 400A0095969365499
AC50ALEAKAGE CLAMP METER0095969416719
AC68CSPECIALTY CLAMP MULTIMETER 600A ACDC0095969365505
AC71BSPECIALTY CLAMP MULTIMETER 600A0095969365468
AC75BSPECIALTY CLAMP MULTIMETER 600A0095969365475
ACD-10 PLUSCLAMP MULTIMETER 600A0095969417457
ACD-14 PLUSCLAMP MULTIMETER 400A0095969436083
ACD-14 TRMS PLUSCLAMP MULTIMETER TRMS 400A0095969436090
ACD-15 TRMS-PROCLAMP MULTIMETER TRMS 2000A0095969365796
ACD-16 TRMS-PRORECORDING CLAMP MULTIMETER TRMS 1000A0095969365819
ACD-31PPOWER QUALITY CLAMP METER TRMS 1000A0095969365833
ACD-56 HPQPOWER QUALITY CLAMP METER TRMS 400A0095969365871
ACD-6 PROCLAMP METER 1000A0095969365888
ACDC-100CLAMP MULTIMETER 1000A0095969370004
ACDC-100 TRMSCLAMP MULTIMETER TRMS 1000A ACDC0095969370011
ACDC-400CLAMP MULTIMETER 400A ACDC0095969365918
ACF 3000AKFLEXIBLE CURRENT TRANSDUCER 3000A0095969367486
AD105ACLAMP METER TRMS 1000A ACDC0095969365482
AD40BCLAMP MULTIMETER 400A0095969365512
AM-150 TRMSTRUE RMS PRECISION DIGITAL MULTIMETER0095969366007
AM-220COMPACT, FULL-FEATURED MULTIMETER0095969366021
AM-240COMPACT, FULL-FEATURED MULTIMETER0095969366038
AM8CANALOG MULTIMETER0095969414586
AMB-25DIGITAL INSULATION RESISTANCE TESTER0095969366090
AMB-45DIGITAL INSULATION RESISTANCE TESTER0095969366120
AMB-5KV5000V ANALOGUE INSULATION RESISTANCE TESTER0095969366137
AM-FLEX33SINGLE CLAMP-ON METER FOR POWER TESTERS0095969369183
AMPRB-EU01KIT APPRENTICE0095969471824
AMPRB-EU02KIT PROFESSIONAL0095969471831
AU92AUTOMOTIVE MULTIMETER0095969394147
CC-2000CARRYCASE0095969371780
CC-ACDCCARRYCASE0095969367714
CT235AOPTIONAL CURRENT TRANSDUCER; CLAMPS0095969414586
CT237AOPTIONAL CURRENT TRANSDUCER; CLAMPS0095969414593
DAA-1616A 3-PHASE CEE PLUG W/BANANA JACKS0095969371681
DAA-323-PHASE CEE PLUG W/BANANA JACKS0095969371735
DAK-1616A 3-PHASE COUPLING CONNECTOR0095969371698
DAK-3232A THREE PHASE COUPLING CONNECTOR0095969371704
DGC-1000AEARTH RESISTANCE CLAMP METER0095969366311
DKTA-620DUAL TYPE K THERMOCOUPLE ADAPTER0095969367776
DL243DTEST LEAD KIT0095969414630
DL248DTEST LEAD KIT, DELUX0095969414647
DM73CPROBE STYLE MULTIMETER0095969365321
DM78CGENERAL PURPOSE METERS0095969443364
DM7CGENERAL PURPOSE METERS0095969365345
DM9CGENERAL PURPOSE METERS0095969365352
EARTH TESTERTELARIS EARTH RESISTANCE TESTER0095969436199
ECB50A-ECIRCUIT BREAKER FINDER/ UK version0095969425094
ECB50A-FGISCIRCUIT BREAKER FINDER/SHUKO Version0095969425100
ES CONTROL 0100SOFTWARE ES CONTROL PROFESSIONAL 01004027206020904
ES CONTROL 0113SOFTWARE ES CONTROL PROFESSIONAL 01134027206020928
ES CONTROL COMPLETESOFTWARE ES CONTROL COMPLETE4027206020942
EU-200TEST LEAD SET FOR AT-2000 & AT-10000095969372251
FP100REPLACEMENT FUSE PACK PACK OF2 10A/1000V CERAMIC0095969028615
FP125FUSE 0.1A @ 250V FAST BLOW 4 PER0095969085175
FP150FUSE 200MA/250V (PKG OF 4)0095969085182
FP160REPLACEMENT FUSE PACK PACK OF 2 10A/600V CERAMIC0095969028622
FP200REPL FUSE PK PK OF 2 2A/1000V FUSE F/15XP 35XP0095969241489
FP2250.5A/250V FUSE PACK (4 EA)0095969085199
FP250FUSE PACK 0.5A @ 250V GLASS 4 PER0095969085205
FP260FUSE PACK 2A/600V (1000-0296-00) 4 PER0095969085212
FP300FUSE PACK OF 4 0.315A/1000V FOR 33XR 34XR0095969028592
FP360FUSE PACK 1/4A/600 2 PER0095969085229
FP375SPARE FUSE .25A/600V 4PER0095969085236
FP3850.5A/500V FUSE 4 PER0095969085243
FP400FUSE 10A @ 600V CERAMIC FAST BLOW (QTY 4 PER PK0095969085250
FP42520A/600V FUSE (PKG OF 2)0095969085267
FP500REPLACEMENT FUSE PACK PACK OF 4 0.5A/1000V CERA0095969028608
GP-2CCCARRYING CASE, GP-20095969367998
HD160CHEAVY DUTY MULTIMETER0095969353267
HP-1HEADPHONES TMULD0095969369527
H-PMAHOLSTER0095969425063
HV231-10AHIGH VOLTAGE PROBE0095969414654
H-XPAXP SERIES MAGNE-GRIP HOLSTER,CLIP,MAGNET & STRAP0095969425070
IR608AINFRARED THERMOMETER LASER POINTER0095969413411
ISO PROTELARIS ISO PRO, INSULATION TESTER0095969436205
LAN-1LAN CABLE TESTER LED DISPLAY0095969419345
LCR55AHANDHELD COMPONENT TESTER0095969414753
LH41ALEAKAGE CLAMP METER ACDC0095969372312
LM-100LIGHT METER MANUAL RANGING0095969419284
LM-120LIGHT METER AUTO RANGING0095969419291
LOOP TESTER-EURTELARIS LOOP RESISTANCE TESTER - EURO0095969436151
LOOP TESTER-UKTELARIS LOOP RESISTANCE TESTER - UK0095969436168
MH101KTHERMOCOUPLE0095969414661
MT5-LEADSISO-TEST TEST-LEAD KIT FOR AMB-5KV-D0095969368094
MTL-45AMB-45 TEST LEADS0095969368162
MTL-500TEST LEAD KIT0095969368179
MTL-501TEST LEAD KIT0095969368193
MTL-5KVTEST LEAD KIT0095969368209
MTL-90BTEST LEAD SET WITH ALLIGATOR CLIPS0095969368223
PB-1ACCESSORY FOR TMULD0095969369510
PM51APOCKET MULTIMETER0095969365291
PM53APOCKET MULTIMETER0095969365307
PM55APOCKET MULTIMETER0095969365314
PQ55APOWER QUALITY RECORDER THREE PHASE0095969297837
PRM-4PHASE SEQUENCE & MOTOR ROTATION TESTER0095969450454
RCD ANALYSER-EURTELARIS RCD ANALYSER - EURO0095969436175
RCD ANALYSER-UKTELARIS RCD ANALYSER - UK0095969436182
RS-232 KIT1SOFTWARE0095969368476
RS-232 KIT2SOFTWARE0095969368483
RS-JACKAMB-45 DOWNLOAD CABLE0095969368490
RS-USBRS-232 TO USB CONVERTERCABLE0095969368506
SM-10SOUND METER0095969419307
SV-UCARRYCASE0095969368544
TACH20TACHOMETER, HANDHELD, CONTACT/NON-CONTACT0095969463881
TC253BTEMPERATURE CONVERTER0095969414678
TDR-400IMPULSE REFLECTOMETER0095969371643
TE-1TUBULAR EXTENSION0095969369503
TEA-1FLEXIBLE TUBING ADAPTOR0095969368612
TH-1TH-1,RH/TEMPERATURE PROBE STYLE METER0095969463843
TH3RELATIVE HUMIDITY AND TEMP METER0095969414845
THWD-3RELATIVE HUMIDITY AND TEMP METER0095969416726
TL1500TEST LEADS WITH ALLIGATOR CLIPS0095969362467
TL244BTEST LEADS WITH ALLIGATOR CLIPS0095969425100
TL245ATEST LEADS0095969425117
TL35BTEST LEADS WITH ALLIGATOR CLIPS0095969425124
TL36ATEST LEADS WITH ALLIGATOR CLIPS0095969417044
TL73CGROUND LEAD W/ALLIGATOR CLIP, DM73C0095969110570
TL-PRM-4PRM-4 REPLACEMENT TEST LEAD SET0 95969 45039 3
TM45ATYPE K SINGLE INPUT THERMOMETER0095969414739
TMA10AANEMOMETER WITH FLEXIBLE PRECISION VANE0095969398886
TMD90ADUAL INPUT THERMOMETER WITH TRIPLE DISPLAY0095969398893
TM-SWARS232 SOFTWARE AND CABLE FOR TMD90A and TMA10A0095969414869
TMULD-300ULTRASONIC LEAK DETECTOR KIT0095969366649
TP110KATHERMOCOUPLE PROBE0095969414685
TP120KATHERMOCOUPLE PROBE0095969414692
TP130KATHERMOCOUPLE PROBE0095969414708
TP254ATHERMOCOUPLE PROBE0095969414715
TP255ATHERMOCOUPLE PROBE0095969414722
TP73CPROBE TIP DM73B0095969425148
TPK-59THERMOCOUPLE, DUAL BANANA0095969368674
TPP1-C1POCKET THERMOMETER PROBE; IMMERSION0095969400176
TPP2-C1POCKET THERMOMETER PROBE; SURFACE0095969400190
UDM45DISTANCE METER, ULTRASONIC W/LASER POINTER0095969463874
ULD-300ULTRASONIC LEAK DETECTOR0095969369411
ULD-CCCARRYCASE FOR ULD-3000095969368681
UT-300ULTRASONIC TRANSMITTER0095969369428
VC11CARRYCASE0095969110587
VC20ACARRYCASE0095969437561
VC221BCARRYCASE0095969425162
VC30ACARRYCASE0095969425179
VC3ACARRYCASE0095969437578
VP-440 RTNON CONTACT VOLT PROBE0095969372343
VT201ANON CONTACT VOLT DETECTOR0095969414807
WP2000CARRYCASE0095969372152
WP2050CARRYCASE0095969371674
XR-TBTEMP ADAPTER for 33XRA 34XRA 38XRA009596940035
   
 Thermal Conductivity Pase 30 g4027206018444
 Barcode Sticker (250 pcs)4027206012626
 Leather holster black4027206015405
 UNITEST Profi-Set for 0100-Expert4027206010776
 UNITEST Commander 2(5+15m) for 90504027206015061
 UNITEST Three Phase Adapter4027206013104
 UNITEST Carrying Case Nylon4027206015429
 Reflective Strips for Tachometer4027206017270
 UNITEST Interface adapter for TELARIS4027206015993
 UNITEST ALU-case for Profiset4027206013333
 UNITEST set meister4027206014903
 UNITEST SET PROFI (1163)4027206014910
 UNITEST Carrying Case PVC4027206015641
 MOBILE TEST SET (1190)4027206020713
 UNITEST Profi Case 11934027206018956
 UNITEST Interface adapter USB / RS-2324027206020461
 UNITEST Clamp adapter 1000A (1000:1)4027206015801
 Professional Carrying case for TELARIS4027206019045
 UNITEST 3-Phase Adapter CEE16A-Schukopl.4027206015818
 UNITEST Meas. adapter Schuko-Schuko 230V4027206016624
 UNITEST Meas. Adapter 5-pol. CEE 16A4027206016648
 UNITEST Meas. Adapter 5-pol. CEE 32A4027206016655
 Cutting Plier4027206015986
 Unitest Test label O15mm yellow4027206015757
 Unitest Test label O30mm yellow4027206015764
 UNITEST Three Phase Adapter 16A4027206014934
 UNITEST Three Phase Adapter 32A4027206014941
 UNITEST Test protocolls (for 9051)4027206019038
 Adapter for current clamp Telaris4027206020201
 UNITEST Test protocolls acc.DIN VDE 01004027206019878
 UNITEST Test protocolls DIN VDE 0701/7024027206019885
 UNITEST Test label 60x40mm yellow4027206018086
 UNITEST Interface-Cable 9-pole4027206018970
 UNITEST Protocol set, German4027206019861
 Hole Punch4027206016006
 UNITEST Schuko-Meas.Adapter f. 9091/90954027206020171
 SCHUKO-MEAS.ADAPTER F. 9091/9095 CH0095969324045
 UNITEST 4mm Temperature Adaptor K type4027206020836
 Test Lead Set set for Multimeter 2mm4027206020843
 Test Lead Set set for multimeter 4mm4027206020850
 Cable Marker 90x19mm4027206020744
 checking sticker for Cable-Marker4027206020751
 Test Lead Set set 2mm Silicone4027206020867
 Test Lead Set set 4mm Silicone4027206020874
 Journal writing pad VDE 07514027206020881
 UNITEST Clamp adapter CHB 14027206021192
 Software es control professional 01004027206020904
 Software es control professional 01134027206020928
 es control professional Complete Package4027206020942
 UNITEST Accessory Set UNIdreh4027206021260
 BARCODESCANNER for Beha 9092, 90504027206021383
 Adapter for current clamp 90924027206021291
 Software Hexagon 3404027206021512
 UNITEST Junior-Set4027206021543
 UNITEST Test protocolls 0113/602044027206021840
 Three Phase Ext. Adapter VLP 54027206021680
 Earth Test Set (25m/5m, 4 stakes)4027206022151
 UNITEST 3000 Cable Length Meter4027206015498
 UNITEST ECHOMETER 30004027206016105
 UNIWATT NG 350 - Adjustable Transformer4027206011261
 Megohmmeter4027206010851
 UNITEST 111 Flexible Wire Probe4027206011698
 UNITEST 108 Gas Probe4027206011711
 UNITEST 106 Needle Probe4027206011544
 UNITEST 104 Liquid Probe4027206011315
 UNITEST 101 Surface Probe4027206011650
 UNITEST 110 Surface Probe4027206011391
 VT Polaris 3+ D4027206016068
 UNITEST Voltage Tester 2000 alpha4027206015474
 UNITEST Voltage Tester 2000 beta4027206015481
 UNITEST ISO-COMPACT Insulation Tester4027206010868
 UNITEST TELARIS FI/RCD4027206013487
 UNITEST TELARIS LOOP4027206013494
 UNITEST TELARIS EARTH4027206013531
 UNITEST 0702-Multitester Profi-Version4027206010790
 UNIWATT Power Harmonics Analyzer4027206015580
 UNITEST 0100-Expert plus with printer4027206018703
 UNITEST 0100-Expert plus Swiss version4027206018727
 UNITEST Testfix Continuity-Tester4027206010141
 UNITEST 0113 High-Voltage Tester4027206010844
 UNITEST Wall Scanner plus4027206022144
 UNITEST Mains Adapter4027206020164
 UNITEST MACHINEmaster EN60204/0113/07014027206012800
 UNITEST MACHINEmaster EN60204/0113/07014027206021499
 UNITEST MACHINEmaster4027206012794
 UNITEST Telaris 0100-ELEKTROcheck4027206017584
 UNITEST SchukoFix Socket Tester with RCD4027206013593
 UNITEST TELARIS FI/RCD-Analyzer4027206014323
 UNITEST EUROtest4027206015566
 UNITEST TELARIS ISO plus4027206015962
 SOCKET TESTER SCHUKO-TEST FI/RCD0095969524018
 UNITEST 0701/0702-Multitester plus4027206016129
 UNITEST CHB 7 Digital Clamp Meter4027206010400
 UNITEST CHB 37 Clamp Meter True RMS4027206010417
 UNITEST Duplex contact-free Clamp Meter4027206015245
 UNITEST 93517 Digital Sound Level Meter4027206021703
 UNITEST 93560 Digital Luxmeter4027206021710
 UNITEST Leakage Clamp Meter CHB54027206021741
 UNITEST 94010 Moisture Meter4027206016235
 HUMIDITY SENSOR for BEHA 940104027206020720
 UNITEST Digital Thermometer Therm 1004027206016280
 UNITEST Digital Thermometer Therm 2004027206020959
 UNITEST THERM 100 SET compl. in Case4027206021161
 Carrying Case for Therm-Set 100,200,3004027206021284
 Test Leads red ML 4G 1000mm4027206017812
 Test Leads black ML 4G 1000mm4027206017829
 Test Leads red SML 4W 1000mm4027206017218
 Test Leads red SML 4W 2000mm4027206018246
 Test Leads black SML 4W 1000mm4027206017225
 Test Leads black SML 4W 2000mm4027206018253
 Test Leads SML 4 red 1000mm4027206017096
 Test Leads SML 4 black 1000mm4027206017102
 UNITEST Electrician Set4027206011803
 UNITEST Electronic Set 3700014027206012145
 UNITEST Safety-Set IEC 610104027206012657
 UNITEST PSK 2 - Set red/black4027206017614
 PSL 4 - Set red/black4027206017638
 UNITEST PSS 2 - Set red/black4027206017706
 UNITEST SKP 41 - Set red/black4027206017737
 UNITEST KS 4 L - Set red/black4027206017768
 UNITEST HCP 41 - Set red/black4027206020430
 Miniature Clamp 2 mm red4027206019335
 Mini-clamp 2mm, black4027206019342
 Safety test probe PSL 4 red 4mm long4027206016815
 Safety test probe PSL 4 black 4mm long4027206016822
 Clamp-type test probe f. current tracks4027206016723
 Clamp-type test probe f. current tracks4027206016716
 Safety clamp test-probe, SKP 41 red4027206017454
 Safety clamp test-probe, SKP 41 black4027206017461
 Crocodile clamp KS 4L red4027206017669
 Crocodile clamp KS 4L black4027206017676
 Test-Probe PSS 2 red4027206017713
 Test Probe PSS 2 black4027206017720
 Crocodile clamp K 4 LS red4027206020775
 Crocodile clamp K 4 LS black4027206020782
 Test Probe ASTACO red4027206021239
 Test Probe ASTACO black4027206021246
 UNITEST Telaris 0701/0702 CH-Version4027206021482
 Amprobe A-97 Leakage Current Adapter0095969371803
 ACD-20SW,400A SWIVEL CLAMP0095969498821
 Amprobe ACF-6A ADAPTER FOR DIGITAL CLAMP0095969371759
 Amprobe PM-1 Test Panel0095969372602
 TMA5,MINI-VANE ANEMOMETER0095969516150

Príslušenstvo

    30 Ďalších produktov v rovnakej kategórii

    Porovnať 0