TecnoSoft PasteurCyl Radio -...

TecnoSoft PasteurCyl Radio - Bezdrôtový záznamník teploty 0 °C ÷ +100 °C

  • Cena pre tento produkt nieje dostupná. Kontaktujte nás.
  • Na objednávku, termín doručenia bude upresnený.
  • MPN:
Cena produktu nebola stanovená, vyžiadajte si cenovú ponuku.
Wireless Bezdrôtové teplotné datalogery pre pasterizačné procesy a varenie jedla.

PasteurCyl Radio je bezdrôtová verzia PasteurCyl datalogera pre vysoké teploty (až do 100°C) ktoré vyvinula firma Tecnosoft. Je tvorená valcovým telesom z POM, plastového materiálu vysoko odolného a vhodného pre potraviny; kovové časti sú z AISI316L nerezovej ocele. Hlavná časť má priemer 35 mm a dĺžku 132 mm. Je k dispozícii s 3mm sondamy rôznych dĺžok, a to aj na požiadanie; sonda je ideálna pre konzervy, balíčky s jedlom a poháre. Datalogger je možné použiť v početných aplikáciach v potravinárskom priemysle, kde je možné sledovať skutočný produkt a nie len prostredie, v ktorom je vyrobený. Používa sa napríklad pre kontrolu mäsa a šunky pri procese varenia ako aj pri balíčkoch s jedlom a plechoviek. Pomocou rádiového prenosu je možné sledovať na počítači monitorovanie teploty a FO/PU kriviek v reálnom čase a tiež nastavenie prahu alarmov.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sme tu pre Vás

Potrebujete pomôcť s výberom? Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle +421 32 658 2410 alebo emailovej adrese elso@elso.sk.

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.