Fluke 43B - Jednofázový analyzátor...

Fluke 43B - Jednofázový analyzátor kvality el. energie

Výroba bola ukončená.

Výkonné riešenie dnešných požiadaviek

Ističe, ktoré vypínajú - transformátory, ktoré sa prehrievajú - motory, ktoré vyhoria - stroje, ktoré nepracujú správne - akýkoľvek problém môžete vyriešit s Fluke 43B Power Quality Analyzer.
Ako analyzátor elektrických rozvodov je optimalizovaný pre priemyselné aplikácie so základnou frekvenciou 50Hz. Jeho merací rozsah je ale 10 - 400Hz, takže je tiež ideálny pre aviatiku, námorné a dráhové použitie.
Mimo túto frekvenčnú šírku je Fluke 43B jediný prístroj, ktorý spojuje analyzátor siete a 20MHz osciloskop spolu s multimetrom a zapisovačom v jednom prístroji.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Zmena v platbách a doručení

Od 16.3.2020 prichádzajú do platnosti prísne opatrenia z dôvodu šírenia vírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19.

Od 25.3.2020 môžete tovar objednať na dobierku, avšak kuriéri nebudú prijímať platbu v hotovosti - za tovar môžete zaplatiť iba platobnou kartou.

Taktiež bola dočasne zrušená možnosť osobného odberu v kamennej predajni v Trenčíne. Ďakujeme za pochopenie a všetkým želáme pevné nervy a veľa zdravia.

Team Elso

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.