TFA Moodlight - budík so svetlom

TFA 35.1154.01 Cosy Baro - smart barometer

  • 37,42 € s DPH.
  • 37,42 € bez DPH. Záruka najlepšej ceny.
  • Skladom, odosielame kuriérom UPS v priebehu 24 pracovných hodín.
  • MPN: 35.1154.01

Chcete mať presný záznam o atmosferickom tlaku, sledovať teplotu a vlhkosť cez váš mobilný telefón, tablet alebo počítač? Novinku spoločnosti TFA, Cosy Baro môžete prepojiť so smart bránami TFA Weatherhub a získať tak presný záznam o tlaku, teplote a vlhkosti až na 90 dní naspäť. Malý, šikovný barometer so zobrazením teploty a vlhkosti zobrazuje aktuálny trend atmosferického tlaku s 24 hodinovou nadväznosťou. Barometer môžete taktiež pripojiť do existujúceho smart systému TFA Weatherhub a spätne monitorovať teplotu, vlhkosť a atmosferický tlak až do 90 dní. Samozrejmosťou je aj podpora profesionálneho systému TFA Weatherhub Pro, vďaka ktorému môžete tieto záznamy exportovať a ukladať, čo je praktické najmä v prípadoch kde to vyžaduje kontrolný orgán.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sme tu pre Vás

Potrebujete pomôcť s výberom? Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle +421 32 658 2410 alebo emailovej adrese elso@elso.sk.

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.