SIAT

Webová stránka značky: SIAT

Spoločnosť SIAT vznikla ako odpoveď na akútnu potrebu inovatívnych technológií v oblasti udržateľnosti, s cieľom naplniť vákuum v existujúcich technických riešeniach. Ako kolektív nadšených inžinierov a technických odborníkov sme zaviazaní prinášať riešenia, ktoré sú nielen inovatívne, ale súčasne rešpektujú princípy udržateľného rozvoja. Naša spoločnosť SIAT je nazvaná inštitútom, pretože neustále vzdelávanie a zlepšovanie je neoddeliteľnou súčasťou našej existencie.

Na čele našich snáh stojí rýdzo slovenský vývoj ultrazvukových detektorov únikov stlačeného vzduchu rady KRYPTON, ktoré predstavujú esenciálny nástroj v oblasti efektívneho energetického manažmentu. Tieto detektory sú výsledkom našej hlbokej odbornej znalosti a záväzku k inovácii, poskytujúc našim zákazníkom presné, spoľahlivé a ľahko použiteľné riešenie pre detekciu a riešenie únikov stlačeného vzduchu, čím výrazne prispievajú k zníženiu energetických nákladov a environmentálnej záťaže. Súčasťou tejto divízie je aj poskytovanie služieb energetických auditov stlačeného vzduchu s komplexnou spätnou väzbou pre zákazníka a návrhmi ako optimalizovať procesy k čo najvyššej energetickej efektivite.

Okrem našej práce v oblasti detekcie strát sa spoločnosť SIAT od založenia venuje aj konštrukčnej činnosti a reverznému inžinierstvu, ktorá zahŕňa návrhy rôznych prípravkov, montážnych stanovísk, jednoúčelových strojov, alebo robotických buniek. Toto  portfólio služieb nám umožňuje ponúkať komplexné riešenia prispôsobené špecifickým potrebám našich klientov, od prvotnej koncepcie až po odovzdanie hotového projektu. Naša schopnosť integrovať najnovšie technologické inovácie do konštrukčných projektov je kľúčom k našej úspešnosti, umožňujúc nám vytvárať efektívne, udržateľné a na mieru šité riešenia pre priemyselné aplikácie.

Cena

34203421
134203421
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
kp 05
Novinka
€2 850 bez DPH
€3 420

Ultrazvukový detektor KRYPTON-PRO je pokročilý nástroj na detekciu únikov v systémoch stlačeného vzduchu a iných plynov. S farebným displejom, zabudovaným reproduktorom a Jack...

Kód: 15129

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom