Delta Elektronika SM 1000-CP-45 - bipolárny laboratórny zdroj (1000V 45A)
Laboratórny zdroj Delta Elektronika SM 1000-CP-45 (1000V, 45A) s výkonom 15kW. Zdroje Delta Elektronika SM15K sú vhodné napríklad na simuláciu autobatérií (aj hybrid), napájanie PWM DC motorov, kontrolované nabíjanie a vybíjanie batérií, napájanie ATE systémov na výrobných linkách, testovanie automobilových systémov a komponentov, riadenie laserov, plazmové komory a mnoho ďaľších. LXI dsp 1500-30WR.
Viac informácií a kompletnú špecifikáciu nájdete tu.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Opýtajte sa
Možnosti doručenia
Kód: SM1500-CP-30
sm1000cp45
Cena na požiadanie
Doprava zadarmo
Široké možnosti platby na dobierku, kartou online alebo bankovým prevodom.
Široké možnosti
platby a doručenia pre vaše pohodlie. Prijímame platobné karty, Google Pay alebo Apple Pay.
Tovar skladom odosielame v deň objednávky (do 13:00)
Tovar skladom
odosielame v deň objednávky kuriérom SPS alebo službou Packeta (objednávky do 13:00).
Záručný, pozáručný servis teplomerov, multimetrov a iného metrologického vybavenia.
Servis a kalibrácia
teplomerov, multimetrov a iného metrologického vybavenia vrátane záručného a pozáručného servisu.
Popis produktu nie je dostupný
Kategória: Delta Elektronika SM15K (15 000W a viac)
EAN: 9.596906628E10
Položka bola vypredaná…
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola
Podobné produkty
Delta Elektronika SM 60-100 - laboratórny DC zdroj 60V/100A