Delta Elektronika SM 210-CP-150 - bipolárny laboratórny zdroj 210V/150A
Laboratórny zdroj Delta Elektronika SM 210-CP-150 (210V, 150A) s výkonom 15kW. Zdroje Delta Elektronika SM15K sú vhodné napríklad na simuláciu autobatérií (aj hybrid), napájanie PWM DC motorov, kontrolované nabíjanie a vybíjanie batérií, napájanie ATE systémov na výrobných linkách, testovanie automobilových systémov a komponentov, riadenie laserov, plazmové komory a mnoho ďaľších.
Viac informácií a kompletnú špecifikáciu nájdete tu.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Opýtajte sa
Možnosti doručenia
Kód: 1297
Delta Elektronika SM 60-100 - laboratórny DC zdroj 60V/100A