Comet U3120M - IoT bezdrôtový datalogger teploty a vlhkosti

Comet U3120M - IoT bezdrôtový datalogger teploty a vlhkosti

  • Cena pre tento produkt nieje dostupná. Kontaktujte nás.
  • Na objednávku, termín doručenia bude upresnený.
  • MPN: U3120M
Cena produktu nebola stanovená, vyžiadajte si cenovú ponuku.

GSM datalogger pre meranie a záznam teploty a vlhkosti. V prípade prekročenia mimo nastavených hodnôt umožní zasielanie alarmových SMS alebo JSON správ cez GPRS dátové pripojenie. Namerané hodnoty môžu byť zaslané do internetového cloudu COMET Cloud - kompletný monitorovací, alarmový a analytický systém. Taktiež je možné pravidelné zasielanie JSON správ do programu COMET Database, interval zasielania je nastaviteľný. Alarmy sú taktiež indikované lokálne na prístroji zapomoci LED, LCD a akustického signálu. Záznam je ukladaný do energeticky nezávislej elektronickej pamäti. Údaje sa dajú kedykoľvek preniesť do PC zapomoci USB-C káblu. GSM záznamník obsahuje kalibračný list s deklarovanými metrologickými nadväznosťami podľa normy ČSN EN ISO/IEC 17025.

Sme tu pre Vás

Potrebujete pomôcť s výberom? Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 na telefónnom čísle +421 32 658 2410 alebo emailovej adrese elso@elso.sk.

Tento produkt bol pridaný do porovnávacej tabuľky.

Webové stránky spoločnosti Elso Philips Service používajú súbory cookies na svoju správnu funkciu a pre zabezpečenie lepších služieb pre Vás.