Fluke 124B/S - rozšírená sada ručného osciloskopu (40MHz)

Značka: Fluke

Sada Fluke 124B ScopeMeter® doplnená o software, brašňu, magnetický závesník a kryt obrazovky. ScopeMeter® Fluke 124B predstavuje výkonný nástroj, ktorý kombinuje funkcionalitu dvojkanálového digitálneho osciloskopu a multimetra v jednom. Osciloskop ponúka technológiu spúšťania Connect-and-View™ pre jednoduchú obsluhu bez potreby manuálneho nastavovania. Zahŕňa technológiu IntellaSet™, ktorá automaticky a inteligentne upravuje číselné údaje na základe meraného signálu, a poskytuje dvojvstupový záznamník priebehov elektrických signálov a meraní pre sledovanie dát po dlhšie časové obdobia.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
12.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4755975
€3 978 €3 315 bez DPH
Fluke 124B/S - rozšírená sada ručného osciloskopu (40MHz)
Značka: Fluke
Doprava zadarmo pre každý nákup nad 80€ s DPH vytvorený cez náš eshop s doručením na Slovensko.
Doprava zadarmo
pre každý nákup nad 80€ s DPH vytvorený cez náš eshop s doručením na Slovensko.
Široké možnosti platby na dobierku, kartou online alebo bankovým prevodom.
Široké možnosti
platby a doručenia pre vaše pohodlie. Prijímame platobné karty, Google Pay alebo Apple Pay.
Tovar skladom odosielame v deň objednávky (do 13:00)
Tovar skladom
odosielame v deň objednávky kuriérom SPS alebo službou Packeta (objednávky do 13:00).
Záručný, pozáručný servis teplomerov, multimetrov a iného metrologického vybavenia.
Servis a kalibrácia
teplomerov, multimetrov a iného metrologického vybavenia vrátane záručného a pozáručného servisu.

Zjednodušené testovanie, hlbšie pochopenie

Kompaktná séria ScopeMeter® 120B je robustné riešenie osciloskopu pre riešenie problémov a údržbové aplikácie priemyselných elektrických a elektromechanických zariadení. Ide o skutočne integrovaný testovací nástroj, ktorý spája funkcie osciloskopu, multimetra a vysokorýchlostného záznamníka do jedného ľahko použiteľného prístroja. Séria ScopeMeter 120B je tiež integrovaná s mobilnou aplikáciou Fluke Connect® a softvérom FlukeView® pre ScopeMeter, čo umožňuje ďalšiu spoluprácu, analýzu dát a archiváciu kritických testovacích informácií.

Fluke 124B/S - rozšírená sada ručného osciloskopu (40MHz)

Rýchlejšie riešenie problémov s elektromechanickými zariadeniami

Riešte problémy rýchlejšie a získajte odpovede, ktoré potrebujete na udržanie systémov za chodu. Zobrazujte priebehy signálov s technológiou spúšťania a nastavenia Connect and View™. Automaticky zobrazujte súvisiace číselné merania pomocou technológie Fluke IntellaSet™, a to všetko bez nutnosti manuálneho nastavovania meraní. S funkciou detekcie udalostí Recorder Event Detect sú zaznamenané a zalogované ťažko zachytiteľné príležitostné udalosti pre ľahké zobrazenie a analýzu.

Spúšťanie Connect-and-View™ pre okamžité a stabilné zobrazenie

Používatelia osciloskopov vedia, ako náročné môže byť spúšťanie (trigger). Použitie nesprávnych nastavení môže viesť k nestabilnému zachyteniu priebehov a niekedy dokonca k nesprávnym údajom merania. Jedinečná technológia spúšťania Connect-and-View™ od spoločnosti Fluke rozpoznáva vzory signálov a automaticky nastavuje správne spúšťanie pre stabilný, spoľahlivý a opakovateľné zobrazenie.

Spúšťanie Connect-and-View™ je navrhnuté tak, aby pracovalo takmer s akýmkoľvek signálom, vrátane pohonov motorov a ovládacích signálov – bez úpravy parametrov alebo dokonca stlačenia tlačidla. Zmeny signálu sú okamžite rozpoznané a nastavenia sú automaticky upravené, čo poskytuje stabilné zobrazenie aj pri meraní viacerých testovacích bodov v rýchlom slede.

Fluke 124B/S - rozšírená sada ručného osciloskopu (40MHz)
Fluke 124B/S - rozšírená sada ručného osciloskopu (40MHz)

IntellaSet™/AutoReading

Funkcia automatických meraní s technológiou Fluke IntellaSet™ využíva proprietárne algoritmy na inteligentnú analýzu meraného signálu a automaticky zobrazuje najvhodnejšie číselné merania na obrazovke, aby ste mohli získať potrebné údaje ľahšie ako kedykoľvek predtým. Napríklad, keď meraný priebeh priebeh je signálom riadkového napätia, automaticky sa zobrazia hodnoty V rms a Hz, no pokiaľ je meraný priebeh obdĺžnikovým signálom, automaticky sa zobrazia hodnoty V peak-peak a Hz. Použitie technológie IntellaSet™ v spojení so spúšťaním Connect-and-View™ automatického spúšťania vám umožňuje byť si istý, že vidíte nielen správny vlnový priebeh, ale aj vhodné číselné meranie. A to všetko bez stlačenia tlačidla.

Komplexné režimy záznamu pomáhajú nájsť príležitostné chyby

Najťažšie chyby na nájdenie sú tie, ktoré sa stávajú len občas – príležitostné udalosti. Môžu byť spôsobené zlými spojeniami, prachom, špinou, koróziou alebo jednoducho poruchou vedenia alebo konektorov. Ďalšie faktory, ako výpadky a poklesy napätia alebo spúšťanie a zastavovanie motora, môžu tiež spôsobiť príležitostné udalosti, čo vedie k zastaveniu zariadení. Keď sa tieto udalosti stanú, možno nebudete prítomný, aby ste to videli. Ale váš testovací nástroj Fluke ScopeMeter to bude.

Môžete buď zaznamenať minimálne a maximálne vrcholové hodnoty merania alebo zaznamenať sled vlnového priebehu. A s rozšíriteľnou pamäťou microSD môžu byť záznamové relácie vykonávané až 14 dní. Tento záznamník je ešte výkonnejší s pridaním funkcie Recorder Event Detect, ktorá uľahčuje detekciu a zaznamenávanie príležitostných chýb ako nikdy predtým. Stačí nastaviť prah na meranie metra alebo sled vlnového priebehu a odchýlky sú označené ako jedinečné udalosti. Už nemusíte prechádzať množstvom dát, aby ste našli chyby, a môžete rýchlo prechádzať z jednej označenej udalosti na druhú, pričom stále máte prístup k úplnej dátovej sade.

Fluke 124B/S - rozšírená sada ručného osciloskopu (40MHz)

Ktorý Scopemeter je ten správny pre vás?

Rada Fluke 120B ScopeMeter® testovacích nástrojov obsahuje tri modely: Fluke 123B, 124B a 125B. Hlavný rozdiel medzi týmito modelmi spočíva v ich funkcionalite a špecifických vlastnostiach určených pre rôzne aplikácie a potreby merania.

 1. Fluke 123B je základný model, ktorý ponúka dvojkanálový digitálny osciloskop a multimeter v jednom, s dostupnou šírkou pásma do 20 MHz. Zahrnutá je aj technológia spúšťania Connect-and-View™ pre jednoduché ovládanie a technológia IntellaSet™ pre automatické nastavenie meraní.
 2. Fluke 124B má okrem všetkých funkcií 123B ďalšie vylepšenia, vrátane väčšej šírky pásma osciloskopu (až 40 MHz) a pridaných funkcií pre pokročilé analýzy signálu, ako sú napríklad meranie napäťových výkyvov a harmonických analýz. Tento model je navrhnutý tak, aby lepšie vyhovoval potrebám profesionálov pracujúcich s komplexnejšími elektrickými systémami a zariadeniami.
 3. Fluke 125B je najpokročilejší model v tejto rade, ktorý ponúka všetky funkcie modelov 123B a 124B, plus pridanú schopnosť analyzovať elektrické siete a testovať motorové pohony. Tento model prichádza so šírkou pásma osciloskopu až 40 MHz a je vybavený špeciálnymi funkciami pre diagnostiku problémov v motorových pohonoch a iných komplexných systémoch. Ponúka tiež rozšírené možnosti pripojenia, ako je napríklad integrovaná podpora pre Fluke Connect®.

Každý model je navrhnutý tak, aby poskytoval unikátne vlastnosti a funkcie, ktoré vyhovujú špecifickým potrebám používateľov v oblasti priemyselnej údržby, inštalácie a opravy elektrických a elektromechanických systémov. Rozdiely medzi modelmi umožňujú užívateľom vybrať si presne taký nástroj, ktorý najlepšie vyhovuje ich konkrétnym požiadavkám na testovanie a diagnostiku.

Obsah balenia

 1. Priemyselný ScopeMeter® Fluke 120B
 2. Jeden pár izolovaných vodičov so zemniacimi svorkami
 3. Jeden pár čiernych vodičov
 4. Sada háčikových svoeriek (červená, modrá)
 5. Banana-BNC adaptér
 6. USB adaptér
 7. WiFi adaptér (v závislosti od modelu)
 8. Spínaný sieťový zdroj a nabíjačka
 9. Li-ion batéria
 10. Rozšírené sady Fluke 12XB-S navyše obsahujú praktickú brašňu, software FlukeView®, magnetický závesný držiak a ochranný kryt na displej
Špecifikácie
Režim osciloskopu
Vertikálny
Frekvenčná odozva - dc väzbaBez sónd a testovacích káblov (s BB120)123B: dc do 20 MHz (-3 dB)
124B a 125B: dc do 40 MHz (-3 dB)
STL120-IV 1:1 tienené testovacie kábleDC do 12.5 MHz (-3 dB) / dc do 20 MHz (-6 dB)
VP41 10:1 Sonda123B: dc do 20MHz (-3 dB)
124B a 125B: dc do 40 MHz (-3 dB)
Frekvenčná odozva - ac väzbabez sónd a testovacích káblov<10 Hz (-3 dB)
s STL120-IV 1:1 tienenými testovacími káblami<10 Hz (-3 dB)
s VP41 10:1 Sonda<10 Hz (-3 dB)
Čas nárastu, bez sónd, testovacie káble123B <17.5 ns
124B a 125B <8.75 ns
Impedancia vstupubez sónd a testovacích káblov1 MΩ//20 pF
s BB1201 MΩ//24 pF
s STL120-IV 1:1 tienené testovacie káble1 MΩ//230 pF
s VP41 10:1 Sonda5 MΩ//15.5 pF
Citlivosť5 mV do 200 V/div
Analógový limiter šírky pásma10 kHz
Režimy displejaA, -A, B, -B
Max. vstupné napätie A a Bpriame, s testovacími káblami, alebo s VP41 Sondou600 Vrms CAT IV, 750 Vrms maximálne napätie
s BB120600 Vrms
Max. plávajúce napätie, z akýchkoľvek svoriek do zeme600 Vrms CAT IV, 750 Vrms do 400Hz
Horizontal
RežimyNormal, Single, Roll
Rozsahy (Normálne)Equivalent sampling123B: 20 ns do 500 ns/div,
124B a 125B: 10 ns do 500 ns/div
Vzorkovanie v reálnom čase1 μs do 5 s/div
Single (reálny čas)1 μs do 5 s/div
Roll (reálny čas)1s do 60 s/div
Vzorkovacia frekvencia (pre oba kanály naraz)Equivalent sampling (opakujúce sa signály)up do 4 GS/s
Vzorkovanie v reálnom čase 1 μs do 60 s/div40 MS/s
Trigger
Aktualizácia obrazovkyFree run, on trigger
ZdrojA, B
Citlivosť A a B@ DC do 5 MHz0.5 sekcii 5 mV
@ 40 MHz123B: 4 sekcie
124B a 125B: 1.5 sekcie
@ 60 MHz123B: N/A
124B a 125B: 4 sekcie
SklonPozitívny, negatívny
Pokročilé funkcie
Režimy displeja


BežnýZachycuje do 25 ns chýb a zobrazuje analog-like persistence waveform.
HladkýPotlačuje šum s priebehov.
Bez rušivých impulzovNezachycuje chyby medzi vzorkami
EnvelopeNahráva a zobrazuje minimum a maximum priebehov.
Auto set (Connect-and-View™)Stále automatické nastavenia amplitudy, časová základňa, trigger levels, trigger gap, and hold-off. Nastavenia zadané užívateľom majú väčšiu prioritu pri nastavení amplitudy, time base, alebo úrovni triggeru.
Dual input meter
Presnosť všetkých meraní v ± (% merania + počet súčtov) od 18 °C do 28 °C.
Pridajte 0.1x (špecifikovaná presnosť) pre každé °C pod 18 °C alebo nad 28 °C. Pre merania napätia s 10:1 sondou, add probe uncertainty +1 %. Viac ako jedna perióda krivky musí byť viditeľná na obrazovke.
Vstup A a vstup B
DC napätie (VDC)
Rozsahy500 mV, 5 V, 50 V, 500 V, 750 V
Presnosť± (0.5 % +5 počtov)
Common mode rejection (CMRR)>100 dB @ dc, >60 dB @ 50, 60, alebo 400 Hz
Meranie celého rozsahu5000 počtov
True-rms napätie (V ac a V ac+dc)
Rozsahy500 mV, 5 V, 50 V, 500 V, 750 V
Presnosť pre 5 % do 100 % rozsahu (DC väzba)DC do 60 Hz (V ac+dc)± (1 % +10 počtov)
1 Hz do 60 Hz (V ac)± (1 % +10 počtov)
Presnosť pre 5 % do 100 % rozsahu (AC alebo dc väzba)60 Hz do 20 kHz± (2.5 % +15 počtov)
DC rejection (iba VAC)>50 dB
Common mode rejection (CMRR)>100 dB @ dc
>60 dB @ 50, 60, alebo 400 Hz
Meranie celého rozsahu5000 počtov, merania nezávislé od akéhokoľvek signal crest factor.
Peak
RežimyMax peak, Min peak, alebo pk-to-pk
Rozsahy500 mV, 5 V, 50 V, 500 V, 2200 V
PresnosťPresnosť Max peak alebo Min peak5 % celého rozsahu
Presnosť Peak-to-Peak10 % celého rozsahu
Meranie celého rozsahu500 počtov
Frekvencia (Hz)
Rozsahy123B: 1 Hz, 10 Hz, 100 Hz, 1 kHz, 10 kHz, 100 kHz,1 MHz, 10 MHz, a 50 MHz
124B a 125B: 1 Hz, 10 Hz, 100 Hz, 1 kHz, 10 kHz, 100 kHz, 1 MHz, 10 MHz, a 70 MHz
Frekvenčný rozsah15 Hz (1 Hz) do 50 MHz pri stálom auto nastavovaní
Presnosť @1 Hz do 1 MHz± (0.5 % +2 počty)
Meranie celého rozsahu10 000 počtov
RPM
Max meranie50.00 kRPM
Presnosť± (0.5 % +2 počty)
Duty cycle (PULSE)
Rozsah2 % do 98 %
Frekvenčný rozsah15 Hz (1 Hz) do 30 MHz pri stálom auto nastavovaní
Šírka pulsu (PULSE)
Frekvenčný rozsah15 Hz (1 Hz) do 30 MHz pri stálom auto nastavovaní
Meranie celého rozsahu1000 počtov
Ampéry (AMP)
Prúdové svorkyRozsahysame as V dc, V ac, V ac+dc, alebo PEAK
Mierky0.1 mV/A, 1 mV/A, 10 mV/A, 100 mV/A, 400 mV/A,
1 V/A, 10 mV/mA
Presnosťpresne ako V dc, V ac, V ac+dc, alebo PEAK
(add current clamp uncertainty)
Teplota
(TEMP) s volitelnou sondou teploty
Rozsah200 °C/div (200 °F/div)
Mierka1 mV/°C a 1 mV/°F
Presnosťako V dc (add temp. probe uncertainty)
Decibel (dB)
0 dBV1 V
0 dBm (600 Ω /50 Ω)1 mW odkazuje na 600 Ω alebo 50 Ω
dB onV dc, V ac, alebo Vac+dc
Meranie celého rozsahu1000 počtov
Činiteľ výkyvu (CREST)
Rozsah1 do 10
Meranie celého rozsahu90 Počtov
Fáza
RežimyA do B, B do A
Rozsah0 do 359 stupňov
Rozlíšenie1 stupeň
Výkon (125B iba)
Konfigurácie1 phase / 3 phase 3 conductor balanced loads (3 phase: iba základné zložky, iba režim AUTOSET)
Power factor (PF)Pomer medzi wattmi a VA rozsah - 0.00 do 1.00
WattRMS meranie násobiacich corresponding samples of input A (volts) and input B (amperes)
Meranie celého rozsahu999 počtov
VAVrms x Arms
Meranie celého rozsahu999 počtov
VA reactive (var)√((VA)2-W2)
Meranie celého rozsahu999 počtov
Vpwm
PrincípMerania zobrazujú efektívne napätie s využitím priemerných hodnôt všetkých vzoriek základnej frekvencie
Presnosťako Vrms pre signály sínusoidy
Vstup A do common
Ohm (Ω)
Rozsahy123B a 124B500 Ω , 5 kΩ, 50 kΩ, 500 kΩ, 5 MΩ, 30 MΩ
125B50 Ω, 500 Ω , 5 kΩ, 50 kΩ, 500 kΩ, 5 MΩ, 30 MΩ
Presnosť± (0.6 % + 5 počtov) 50 Ω ±(2 % + 20 počtov)
Meranie celého rozsahu50 Ω do 5 MΩ - 5000 počtov, 30 MΩ - 3000 počtov
Merací prúd0.5 mA do 50 nA, znižuje sa so zväčšujúcimi sa rozsahni
Napätie otvoreného obvodu<4 V
Prepískavanie
Beep<(30 Ω ± 5 Ω) in 50 Ω rozsah
Merací prúd0.5 mA
Detection of shorts of≥1 ms
Dióda
Merané napätie@0.5 mA>2.8 V
@otvorený obvod<4 V
Merací prúd0.5 mA
Polarita+ on input A, - on COM
Kapacita (CAP)
Rozsahy50 nF, 500 nF, 5 μF, 50 μF, 500 μF
Meranie celého rozsahu5000 počtov
Merací prúd500 nA do 0.5 mA, sa zväčšuje so zväčšujúcim sa rozsahom
Pokročilé funkcie prístroja
Zero SetNastavte skutočnú hodnotu ako referenciu
AutoHold (na A)Zachytí a zmrazí stabilné výsledné hodnoty merania. Pípne ak stabilný. AutoHold funguje na merania hlavného prístroja, s thresholdami 1 Vpp pre AC signály a 100 mV pre DC signály.
Pevná desatinná čiarkaAktivované s využitím attenuation keys.
Kurzory (124B a 125B)
ZdrojeA, B
Jediná vertikálna číaraPriemer, min a max načítanie s pamäte
Priemer, min, max a čas od začiatku načítania (v režime ROLL; instrument in HOLD)
Min, max a čas od začiatku načítania (v RECORDER režime; instrument in HOLD)
harmonické hodnoty v POWER QUALITY režime.
Duálne verikálne čiaryPeak-peak, time distance and reciprocal time distance readout
Average, min, max and time distance readout (in ROLL mode; instrument in HOLD)
Duálne horizontálne čiaryHigh, low a peak-peak readout
Čas márastu a páduDoba priechodu, 0 %-level a 100 %-level readout (manuálny alebo auto leveling; auto leveling možné iba v režime jediného kanálu)
PresnosťAko presnosť osciloskopu
Záznamník
Záznamník zaznamenáva hodnoty namerané prístrojom v režime Meter Recorder alebo nepretržite zberá vzorky priebehov v režime Scope Recorder. Informácie sú uložené v internej pamäti alebo na SD karte (s 125B alebo 124B).
Výsledky sú zobrazené ako graf ktorý vykresľuje minimálne a maximálne hodnoty. Merania prístroja po dlhšom čase alebo ako priebeh ktorý zobrazuje všetky zaznamenané vzorky.
Namerané hodnoty
Meracia rýchlosťMaximum 2 merania
Veľkosť záznamu (min, max, priemer)2 M merania pre 1 kanál
Zaznamenaný Time Span2 týždne
Maximálny počet udalostí1024
Záznam priebehov
Max vzorkovacia frekvencia400 K sample/s
Veľkosť pamäte400 M vzoriek Recorded Time
Veľkosť pamäte15 minút na 500 μs/div11 hodín na 20 ms/div
SD karta1.5 G vzoriek
SD karta11 hodín na 500 μs/div14 dní na 20 ms/div
Maximálny počet udalostí64
Power Quality (125B only)
MeraniaWatt, VA, var, PF, DPF, Hz
Watt, VA, var rozsahy (auto)250 W do 250 MW, 625 MW, 1.56 GW
keď vybrané: celkovo (%r)± (2 % + 6 počtov)
keď vybrané: základ (%f)± (4 % + 4 počtov)
DPF0.00 do 1.00
PF0.00 do 1.00, ± 0.04
Frekvenčný rozsah10.0 Hz do 15.0 kHz40.0 Hz do 70.0 Hz
Počet harmonickýchDC do 51
Merania / kurzory
(základ 40 Hz do 70 Hz)
V rms / A rms /Watt
Zahŕňa frekvenciu základu, phase Angle a K-factor (v Amp a Watt)
Bus health tester (iba Fluke 125B)
TypPodtypProtokol
AS-iNEN-EN50295
CANISO-11898
Interbus SRS-422
ModbusRS-232RS-232/EIA-232
RS-485RS-485/EIA-485
Foundation FieldbusH161158 typ 1, 31.25 kBit
DPEIA-485
PA61158 typ 1
RS-232EIA-232
RS-485EIA-485
Rôzne
DisplejTyp5.7-palcový color active matrix TFT
Rozlíšenie640 x 480 pixelov
Displej priebehovVertikálny10 div, 40 pixelov
Horizontálny12 div, 40 pixelov
EnergiaNapájaniecez Power Adapter BC430
Vstupné napätie10 V DC do 21 V DC
Spotreba energie5 W typicky
Vstupný konektor5 mm konektor
BatérieAkumulátor BP290
BatérieAkumulátor Li-Ion 10.8 V
Pracovný čas7 hodín s 50 % podsvietením
Čas nabíjania4 hodiny s vypnutým testovacím nástrojom,
7 hodín so zapnutým testovacím nástrojom
Okolitá teplota0 do 40 °C počas nabíjania
PamäťPamäť može uložiť až 20 množín dát
(priebehy na obrazovke a nastavenia)
Možno vložiť Micro SD kartu, možno aj zakúpiť kartu samostatne
(max veľkosť 32 GB)
MechanicalRozmery259 mm x 132 mm x 55 mm
Hmotnosť1.4 kg vrátane batérie
Rozhranie

Optická izoláciaPrenos kópije obrazovky (bitmapy), nastavenia a dáta
USB do PC/laptopuOC4USB opticky izolovaný USB adaptér/kábel, (voliteľné), s využitím FlukeView® software pre Windows®.
Voliteľný WiFi adaptérRýchl prenos kópie obrazovky (bitmapy), nastavenia a dáta do PC/laptopu, tabletu, smart telefónu, etc.
Je poskytnutý USB port pre pripojenie WiFi dongle. Nepoužívajte USB port s káblom kvôli bezpečnosti.
Prostredie
ProstredieMIL-PRF-28800F, Trieda 2
TeplotaBatéria0 do 40 °C
Práca0 do 50 °C
Skladovacia-20 do 60 °C
Vlhkosť (pracovná)@ 0 do 10 °Cnekondenzujúca
@ 10 do 30 °C95 %
@ 30 do 40 °C75 %
@ 40 do 50 °C45 %
Skladovanie@ -20 do 60 °Cnekondenzujúca
Nadmosrká výškaPracovná: 3 kmCAT III 600 V
Pracovná: at 2 kmCAT IV 600 V
Skladovacia12 km
EMC elektromagnetická kompatibilitaMedzinárodnáIEC 61326-1: Industrial, CISPR 11:
Skupina 1, Trieda A
Bezdrôtové rádio s adaptéromFrekvenčný rozsah2412 MHz do 2462 MHz
Výkon<100 mW
OchranaIP51, ref: EN/IEC60529
BezpečnosťVšeobecnáIEC 61010-1: Stupeň znečistenia 2
MeranieIEC 61010-2-033: CAT IV 600 V/CAT III 750 V
Max. vstupné napätie vstup A a B

Priamo na vstupe s káblami600 Vrms CAT IV pre odľahčenie
S banánikmi do BNC Adaptéra BB120600 Vrms pre odľahčenie
Max. plávajúce napätie s akýchkoľvek svoriek do zeme600 Vrms CAT IV, 750 Vrms do 400 Hz

Dodatočné parametre

Kategória: Séria Fluke 120B ScopeMeter®
Počet kanálov: 2
Funkcie: Min/Max, Data hold

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Fluke 124B ScopeMeter®;Fluke 124B ScopeMeter®;Fluke 124B ScopeMeter®;Fluke 124B ScopeMeter®
€2 712 bez DPH
€3 254,40

ScopeMeter® Fluke 124B predstavuje výkonný nástroj, ktorý kombinuje funkcionalitu dvojkanálového digitálneho osciloskopu a multimetra v jednom. Osciloskop ponúka technológiu...

Kód: 4755731
Fluke 123B ScopeMeter®;Fluke 123B ScopeMeter®;Fluke 123B ScopeMeter®;Fluke 123B ScopeMeter®
€2 260 bez DPH
€2 712

ScopeMeter® Fluke 123B predstavuje výkonný nástroj, ktorý kombinuje funkcionalitu dvojkanálového digitálneho osciloskopu a multimetra v jednom. Osciloskop ponúka technológiu...

Kód: 4755659
Fluke 123B/S - rozšírená sada;Fluke 123B/S - rozšírená sada;Fluke 123B/S - rozšírená sada;Fluke 123B/S - rozšírená sada
€2 862 bez DPH
€3 434,40

Sada Fluke 123B ScopeMeter® doplnená o software, brašňu, magnetický závesník a kryt obrazovky. ScopeMeter® Fluke 123B predstavuje výkonný nástroj, ktorý kombinuje...

Kód: 4755890
Fluke 125B ScopeMeter®;Fluke 125B ScopeMeter®;Fluke 125B ScopeMeter®;Fluke 125B ScopeMeter®
€3 239 bez DPH
€3 886,80

Fluke 125B je najpokročilejší model v tejto rade, ktorý ponúka všetky funkcie modelov 123B a 124B, plus pridanú schopnosť analyzovať elektrické siete a testovať motorové pohony....

Kód: 4755818
Fluke 125B/S - rozšírená sada;Fluke 125B/S - rozšírená sada;Fluke 125B/S - rozšírená sada;Fluke 125B/S - rozšírená sada
€3 844 bez DPH
€4 612,80

Sada Fluke 125B ScopeMeter® doplnená o software, brašňu, magnetický závesník a kryt obrazovky. Fluke 125B je najpokročilejší model v tejto rade, ktorý ponúka všetky funkcie...

Kód: 4756054